Lanzarote s jógou a Alenou Vejříkovou

Club Siroco Serenity***

13. - 20.10.2020
Číslo zájezdu:  20ESLSIROA42Program B
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
Kanárské ostrovy
Lanzarote
lokalita:
Costa Teguise
Costa Tequise

Costa Teguise

Costa Teguise patří mezi klidnější turistická centra. Pláže zde nejsou nikdy přeplněné a můžete si zde nalézt svůj klidný koutek. Městečko je ale zároveň velmi dobře dostupné místními autobusy, které Vás dopraví do hlavního města Arrecife, nebo do největšího turistického centra Puerto del Carmen. Pláž Las Cucarachas, která se zde nachází, je vyhledávaným cílem surfařů a windsurfařů. Kurzy a půjčovna vybavení je samozřejmostí. Letovisko je velmi dobře vybavené i pro milovníky aktivní dovolené, nechybí cyklostezky a vyhrazené pruhy pro bruslaře a běžce. Podél 6,5 km dlouhé promenády jsou dokonce rozmístěny posilovací stroje a Vy tak máte jedinečnou příležitost udělat něco pro své zdraví přímo na čerstvém mořském vzduchu. Místní golfové hřiště (jedno ze dvou na ostrově) se těší velké oblibě především pro svoji jedinečnou úpravu - stovky palem, lávová pole a množství vodních překážek. Naleznete zde také jediný aquapark na ostrově a mořské Akvárium, což ocení právě především ti nejmenší.

Cvičební styly:
Yin Yoga

Yin Yoga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Michaela Brodská, Petra Kubrová a další
,
Powerjóga

Powerjóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Eva Juklíčková, Monika Fialová a další
,
Čakra jóga

Čakra jóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
PhDr. Veronika Quinn Novotná
,
Relaxační jóga

Relaxační jóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...), Zdravotní cvičení, rehabilitace
Radmila Pokorná, Andrea Křtínová a další
,
Jógalates

Jógalates

Styl jógy kombinující jógu, powerjógu a pilates jako fitness systém zaměřený převážně na zpevňování svalového korzetu, zlepšení fyzické a psychické kondice, relaxaci. Jsou využívány pozice z pilates, které jsou aplikovány pro zvýšení efektu do systému powerjóga.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Martina Aišmanová, Martina Horáková a další
,
Hathajóga

Hathajóga

Hathajóga je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat Vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Monika Fialová, Martina Aišmanová a další
,
Dynamic jóga

Dynamic jóga

Dynamic jóga vychází ze základů tradiční jógy. Tento styl cvičení je pomalý, dynamický a dochází při něm k uvolnění svalového napětí. Větší důraz je kladen na tělesnou schránku než na schránku duchovní.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Michaela Bharti (Máté), Blanka Janíčková
Lektoři:
Alena Vejříková
8151.jpg

Alena Vejříková

Specializace:
Více informací
Rezervační zálohu 5 000,-Kč prosíme nejpozději do 28.2.2020. Poté už nebudou garantovány letenky!
19 980 
Termíny a ceny
Informace o hotelu
Poloha
Program zájezdu
Výlety a zajímavá místa
Termíny a ceny
Termín Délka pobytu Strava Doprava Program Cena
13. - 20.10.2020 (Program B)
19 980 
Termín
13. - 20.10.2020
Délka pobytu
8 dní / 7 nocí
Strava
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
Lanzarote s jógou a Alenou Vejříkovou - Program B
19 980 
Info

Ceník

Dospělý ve dvoulůžkovém apartmánu 19 980 
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 24 980 

Příplatky a slevy

Večeře  / osoba/den
Necvičící -500   / pobyt
GČP Rozsah 06 (Evropa do 30 000,-) 0 % spoluúčast 726   / pobyt
E1122225_Komplexní pojištění turistické (do 20.000,-) 276   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí v části Serenity
 • snídaně formou švédských stolů
 • letecká doprava vč. transferů do/z hotelu
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • služby delegáta
 • základní pojištění léčebných výloh a repatriace
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Doplňující informace

 • Cena platí pro dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRO, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Informace o hotelu
Poloha

Na východním pobřeží ostrova, 16 km od letiště v klidné části letoviska Costa Teguise, vhodné pro milovníky klidné dovolené.
Nákupní centrum Las Curachas s množstvím barů, restaurací a obchodů vzdáleno 300 m.
Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Program zájezdu

Vydejte se za jógou na jeden z nejpodivuhodnějších ostrovů Kanárského souostroví uprostřed Atlantského oceánu, na mystický ostrov LANZAROTE. Jedno z míst, kde se zřejmě nacházela bájná a ztracená Atlantida, kde vulkanická činnost vytvořila překrásné přírodní scenérie, kde původní obyvatelé žijí prostým tradičním způsobem života, kde turistický ruch má minimální dopad na ráz krajiny. Objevíte jak čilý život v přímořských tavernách či restauracích rodinného typu, obchůdcích všeho druhu, tak klidné malebné pláže či poklidný život vesniček uprostřed vnitrození. Celý ostrov LANZAROTE je UNESCO vyhlášen přírodní rezervací. Přesto se stále budete nacházet v EU.

LANZAROTE je mojí srdeční záležitostí, kam se opakovaně velmi ráda vracím jak s jógou tak i soukromě několikrát do roka. V roce 2020 se s jógou na Lanzarote vydáme již po šesté! Díky znalosti ostrova je tak možné vedle hlavního programu JÓGY, doporučit, uspořádat a dohodnout další poznávací akce. Užít si dovolenou, jógu, poznání v jednom :-) Kanárské ostrovy jsou nazývány "ostrovy věčného jara" a v říjnu je zde stále příjemně teplo okolo 24°C, ideální pro ranní a večerní lekce jógy!!!

CVIČEBNÍ PROGRAM

Obsahuje 2 lekce jógy denně, ráno a večer ( Hathajóga, Relax jóga, Dynamic jóga, Powerjóga, Čakra jóga, Yin jóga a další). Praktikovat budeme podle potřeby přímo v komplexu ubytování, ale zejména u moře. Tento základ programu (celkově 12 lekcí za týden pobytu) bude doplněn o ranní pránájámou, Súrja Namaskár při východu Slunce, či povídáním o vybraných tématech z jógové cesty.

Plánován je fakultativní výlet na překrásnou pláž FAMARU, kterou již znáte z mého webu, popř. na další místa na trase. Pokud budete mít zájem více poznat ostrov, lze na místě zakoupit různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a společně dohodnout nějakou výpravu. Komplex Clubu Siroco jsem několikrát navštívila a mohu jej doporučit.

Výlety a zajímavá místa