Plavba lodí Benátky-Dubrovník-Korfu-Kotor-Bari-Zadar s jógou a lektorem našeho Capro teamu

MSC Opera*****

5. - 14.4.2025
Číslo zájezdu:  24PL1OPERA14Program B
Doprava: Autobus
Strava: Plná penze
Délka pobytu: 10 dní 7 nocí
Plavby lodí
Plavba lodí
lokalita:
Středozemí

Středozemí

Loď vyplouvá z přístavu Janov nebo Benátky, záleží na druhu plavby

Cvičební styly:
Jóga různých stylů

Jóga různých stylů

Různé druhy jógy

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Matouš Men, Denisa Koubková a další
Lektoři:
CAPRO Team
5427.jpg

CAPRO Team

Specializace:
Více informací
Rezervační záloha 7 000,-Kč nejpozději do 15.5.2024, později není garantována dostatečná kapacita ani cena.
Připravujeme pro lektory
Novinka
28 750 
Termíny a ceny
Informace o hotelu
Poloha
Program zájezdu
Výlety a zajímavá místa
Termíny a ceny
Termín Délka pobytu Strava Doprava Program Cena
5. - 14.4.2025 (Program B)
28 750 
Termín
5. - 14.4.2025
Délka pobytu
10 dní / 7 nocí
Strava
Plná penze
Doprava
Autobus
Program
Plavba lodí Benátky-Dubrovník-Korfu-Kotor-Bari-Zadar s jógou a lektorem našeho Capro teamu - Program B
28 750 
Info

Ceník

Dospělý ve vnitřní kajutě 28 750 

Příplatky a slevy

Transfer z Prahy, Jihlavy, Humpolce, Velkého Meziříčí 990   / osoba/pobyt
GČP Rozsah 08 (Svět do 50 000,-) 0 % spoluúčast 2 420   / pobyt
GČP Rozsah 06 (Evropa do 30 000,-) 0 % spoluúčast 1 150   / pobyt
Vlastní doprava -2 000   / pobyt
Nápojový balíček E-Easy 7 000   / osoba/pobyt
Nápojový balíček E-Easy Plus 9 660   / osoba/pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování ve zvoleném typu kajuty
 • každodenní úklid kajuty
 • plná penze
 • nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
 • autobusová doprava do/z přístavu
 • řístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích
 • nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
 • nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
 • transfery plavební společnosti v přístavech

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy.
 • Na základě zkušeností Vám doporučujeme uzavřít pojištění, které pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Informace o hotelu
Poloha

Loď vyplouvá z přístavu v Benátkách. Trasa plavby může být přizpůsobena aktuálním povětrnostním či politickým podmínkám.
Jedna z nejmenších lodí společnosti MSC Cruises, vhodná zvláště pro rodiny s dětmi a dobrodruhy, pro které je jako stvořená. Není tak luxusní jako lodě třídy Musica, na druhou stranu není potřeba chodit někam daleko a pokud se večer s přáteli dohodnete na setkání, určitě se po chvíli najdete. Cestování na MSC Opera je ještě takovou „pravou" plavbou na moři tak, jak ji znáte ze starých filmů a fotografií.

Program zájezdu

Cvičení bude probíhat 1-2x denně v závislosti na programu.

1.den: Odjezd
Odjezd autobusem do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek 990kč:  Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí

2.den: Benátky, Itálie 
výlet na náměstí sv. Marka  09:00-12:00
Po příjezdu do Benátek Vám nabízíme fakultativní výlet vaporetem na náměstí Sv. Marka – dominanty Benátek. Nebo individuální program.
Nalodění - Benátky, Itálie 12:00-18:00  - Po návratu z výletu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

3.den: Plavba na moři
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech

4.den: Dubrovník, Chorvatsko  07:00-19:00
Dubrovník - chorvatské přístavní město, které se nachází na jihu Dalmácie je jedním z nejvýznamnějších turistických center jaderského pobřeží i Chorvatska. V Dubrovníku vás zcela jistě zaujmou městské opevnění – hradby, které byly budovány v různých obdobích, od 13. do 17. století. Jejich celková délka je 1940 m, výška až 25 m. Doplňují je věže a menší pevnosti.

5.den: Korfu, Řecko  09:00-18:00
Na ostrově Korfu se nachází stejnojmenné hlavní město, často také nazývané Kerkyra. Nejnavštěvovanější částí města je historické centrum neboli "Corfu Old Town". V této části je Stará vojenská pevnost a krásná, monumentální promenáda Esplanáda s úzkými uličkami a je lemováno řadou zajímavých budov. Za touhle promenádou je centrum města o rozloze 0,5 x 0,5 km. Na protějším konci náměstí se nachází útes spadající do Jónského moře, na němž byla v minulosti vystavěna benátská pevnost Palaio Frourio – tedy Stará pevnost.

6.den: Kotor, Černá Hora  08:00-18:00
Po Santorini, asi nejkrásnější destinace, Vás zaujme už vplouváním do Kotoru Bokou Kotorskou. Proplujete největším jihoevropským fjordem do krásného historického městečka, kde Vám rozhodně doporučíme výšlap na místní hradby, odkud jsou neskutečně krásné výhledy nejen na město Kotor, ale i na celý fjord. Už samotné proplutí fjordem je opravdu neskutečným zážitkem. Jen si to představte, sedíte na palubě lodi, v ruce svůj oblíbený drink a užíváte si okolní přírodu, kterou máte opravdu nadosah.

7.den: Bari, Itálie  07:00-17:00
Přístavní město Bari, hlavní město oblasti Apulie, její provincie Bari, leží na pobřeží Jaderského moře v jižní Itálii. Je sídlem univerzity, významným střediskem průmyslu a obchodu. V roce 465 tu bylo zřízeno biskupství, které bylo pak v 10. století povýšeno na arcibiskupství. Od dobytí Itálie byzantskými vojsky v 6. století bylo Bari v držení Byzance, a to až do roku 1071, kdy je jako poslední državu východního císařství dobyli Normané pod vedením Roberta Guiscarda. Roku 1130 se stalo součástí Království obojí Sicílie a od roku 1282 neapolského království. Je zde pohřben Sv. Mikuláš.

8.den: Zadar, Chorvatsko  09:00-18:00
Zveme Vás na nezapomenutelnou cestu do srdce Jaderského moře, kde na vás čeká malebný Zadar. Nechte se unést na vlnách pohody a objevte kouzlo místa, kde se historie snoubí s moderní relaxací. Prozkoumejte tajemné uličky plné historie, ochutnejte lokální speciality, které pohladí váš chuťový smysl.

9.den: Vylodění - Benátky, Itálie  07:00-18:00
Vstáváme brzy, protože si nemůžete nechat ujít připlutí lodi do přístavu. Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

10.den: Příjezd do ČR 
Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod

 

Každý večer probíhá informační schůzka s delegátkou, která Vás seznámí s programem na následující den a doporučí vhodné výlety.

Výlety a zajímavá místa