Nechte se hýčkat v unikátním ZAHRADNÍM WELLNESS, nacházejícím se na samém okraji chráněné oblasti Křivoklátsko

Ilberg Wellness

2.1. - 15.11.2024
Doprava: Vlastní
Strava: All inclusive
Délka pobytu: 319 dní 318 nocí
Česká republika
Středočeský kraj
lokalita:
Křivoklát
2023-03-11

Křivoklát

Cvičební styly:
Lektoři:
Dopřejte si výjimečný zážitek, regeneraci a především relax ve wellness, které je vyhlášené svou jedinečnou atmosférou. Procedury v souladu s přírodou, s Vašimi přáteli nebo rodinou. Přinese nejen očistu duše i těla, ale též skvěle strávený společný čas.
2 900 
Tisk
Na tento zájezd již není možné se přihlásit.
Termíny a ceny
Informace o hotelu
Poloha
Program zájezdu
Termíny a ceny
Termín Délka pobytu Strava Doprava Program Cena
14. - 21.12.2024 (Program B)
39 870 
Termín
14. - 21.12.2024
Délka pobytu
8 dní / 7 nocí
Strava
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
Relaxace ve Vietnamu s lektorem Capro Teamu - Program B
39 870 
Info

Ceník

Dospělý v jednolůžkovém pokoji Basic

Příplatky a slevy

GČP Rozsah 08 (Svět do 50 000,-) 0 % spoluúčast 2 274   / pobyt
Necvičící -200   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • stravování 
 • letecká doprava vč. transferů do/z hotelu
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy.
 • Na základě zkušeností Vám doporučujeme uzavřít pojištění, které pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.
 • Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.
2.1. - 15.11.2024
2 900 
Termín
2.1. - 15.11.2024
Délka pobytu
319 dní / 318 nocí
Strava
All inclusive
Doprava
Vlastní
Program
Nechte se hýčkat v unikátním ZAHRADNÍM WELLNESS, nacházejícím se na samém okraji chráněné oblasti Křivoklátsko
2 900 
Info

Na tento zájezd již není možné se přihlásit.

Ceník

Za osobu již od... 2 900 
Skupina 2-6 osob/ 6 hodin, již od... 14 000 

Příplatky a slevy

Cena zahrnuje

Ceník k jednotlivým termínům, a další informace o středisku na stránkách: www.ilbergwellness.cz

Informace o hotelu
Poloha

V obci Bělbožice, 2,5km Čistá u Rakovníka, 18km Rakovník

Program zájezdu

Wellness se nachází ve  staré stromové zahradě na ploše cca 1500 m2, která dodává místu osobité kouzlo a napomáhá při navození relaxace a klidu. K relaxaci lze využít nejen vnitřní prostory jurty a zimní zahrady, ale i venkovní zahradu, která je uzavřená a přizpůsobená tak, aby klienti měli maximální soukromí.Wellness je určené pro uzavřené skupiny s maximální kapacitou  přizpůsobenou skupině 2 až 6 osob, optimálně složenou z  party kamarádů, známých a přátel, se kterými se  vzájemně domluvíte. Například rozlučky se svobodou pro nevěstu, setkání přátel nebo romantický wellness pro páry, atd.  Jde o bezplavkovou zónu, a proto je důležitá vzájemná pohoda pro  komfortní pocit. Z tohoto důvodu je vstup do wellness určen osobám starším 15-ti let. 

Těšit se můžete na milé přivítání s přípitkem. Provozovatel a masér v jedné osobě následně všechny přítomné seznámí s provozem, informuje o jednotlivých procedurách, upozorní na dodržování bezpečnostních zásad a celkový chod a provoz wellnessu.

Po celou dobu pobytu je k dispozici bohaté občerstvení včetně alko a nealko nápojů a to vše v ceně wellnessu. 

Každý má k dispozici vlastní skříňku s připravenou osuškou, ručníkem a saunovací plachtou. Je nutné  si vzít s sebou vlastní přezůvky (pantofle) pro venkovní použití a také župan pro pohodlí, neboť  ve vnitřních prostorách jurty je třeba být v suchém.

Bazén se zastřešením:
Využití bazénu je sezónní. Bazén je o velikosti 7 m x 3,5 m s hloubkou 1,5 m. Voda je slaná a teplota se pohybuje v letních měsících cca od 28 – 32°C.  Zájemci o intenzivnější plavání mohou využít možnosti protiproudu.

Sauna
Sudová sauna vás zaujme svým originálním vzhledem. Sauna je vybavena originálními saunovými kamny Harvia na dřevo. Tento způsob vytápění vytváří příjemný efekt při saunování.  Tělo se zbavuje toxinů, zlepšuje se imunita a zpomaluje stárnutí. Pravidelné saunování vede ke zvýšení odolnosti proti civilizačním chorobám (př. hypertenze, infarkt, mozková příhoda, …) a proti zánětlivým onemocněním horních cest dýchacích (kašel a rýma). Sauna uvolňuje a prokrvuje celé tělo a příznivě působí na svaly a klouby. Odstraňuje únavu a léčí nespavost. Po pobytu v sauně díky odbourání veškerých toxinů a nečistot je naše pokožka na pohled hebká a jemná. Během saunování se v lidském organismu uvolňuje hormon štěstí endorfin.

Vířivka
Vířivka je umístěna v příjemném prostředí zimní zahrady s možností posunutí skleněných stěn a vytvoření přímého kontaktu s venkovním prostorem. K odpočinku je možné využít odpočinkové zóny s lehátky.
Profesionální vířivka je určena k relaxaci a hydromasáži. Po vstupu do teplé vířivé vody dojde k postupnému prohřátí svalstva, pomůže eliminovat pocit únavy a vyčerpání po celodenním shonu. Díky masáži v teplé vodě se prokrví všechny části těla, tím dojde k zlepšení oběhového systému. Masáž uleví od bolesti namožených svalů, kloubů, ale také napomáhá ke snížení krevního tlaku a zlepšuje imunitní systém. Pravidelné užívání vířivky také napomáhá při redukci váhy nebo při boji proti celulitidě. Dále lze využít i perličkové koupele (voda je sycena stlačeným vzduchem).
Po ukončení procedury je potřeba ochladit lidský organismus pomocí sprchy. Kapacita je pro 4 osob (jedno lehátko s 52 tryskami a třemi sedy. Každý jednotlivý sed je uzpůsoben vždy jiné možnosti masáže). Teplota vody je cca  36°C. Doporučená délka 10 – 30 minut.

Bylinková káď s jedlou sodou.
Koupel v dřevěné kádi s teplotou vody 36 – 39 °C obohacenou bylinkovou esencí, je relaxační zážitek nejen pro tělo, ale i duši, neboť je umístěna v těsné blízkosti vzrostlých smrků.
Dokonale vyvážená směs nejčistších přírodních éterických olejů, je speciálně vybrána na podporu harmonie, pohody a klidu. Éterický olej obsahuje mátu vonnou, kadidlo, střídavolistý, borovici lesní a myrtu. Uvolňuje dýchací cesty a napomáhá od bolesti hlavy. Pomáhá při svalové únavě, natažených svalech, únavě a regeneruje nohy. V této koupeli je mimo jiné rozpuštěna i jedlá soda, která má blahodárně účinky pro naši pokožku. Je vhodným pomocníkem během detoxikace těla. Odstraňuje toxiny a prokrvuje svalstvo. Pomáhá při boji s akné, utlumuje nadprodukci mazu z mazových žláz a tím pádem i vznik nepříjemných pupínků nebo černých teček. Dále zjemňuje pokožku, napomáhá pokožce se zbavit odumřelých částí a nadbytečné mastnoty. Zároveň také působí proti vráskám a celulitidě. Kapacita pro 5-6 osob.

Káď se solí z Mrtvého moře
Koupel v kádi se solí z Mrtvého moře si musí každý zamilovat. Jde o jedinečnou možnost využít originální slanou vodu s koncentrací 14 % z Mrtvého moře s velmi léčivými účinky na lidský organismus. Jedná se o nerafinovanou sůl dovezenou přímo z Izraele.
Voda obsahuje minerály a díky této složce napomáhá  při léčbě nervového systému, revma, artritidy a kožních problémů (ekzém, lupénka, gynekologické a urologické potíže).  Sůl z mrtvého moře také působí na  vyhlazování vrásek, zpomaluje stárnutí a napomáhá uvolnit svalovou bolest, zlepšit pohyblivost bolestivých míst, stimuluje krevní oběh a je blahodárná pro dýchací cesty. Před vstupem i po vykoupání je nutné se osprchovat! Kapacita pro 5-6 osob.Teplota této koupele je 38°C.

Masáž
Masáž probíhá v jurtě, kde na vás dýchne kouzlo dřeva, pohody a příjemné atmosféry.
Každý má možnost si vybrat jaký druh masáže chce absolvovat a následně je seznámen s jejím průběhem. Masáže jsou skvělým způsobem, jak svému unavenému tělu pomoci, odstranit například bolesti zad, migrénu, pocit těžkých nohou. Pokožka  se postupně prokrvuje, svalstvo a klouby se uvolní, zlepší se jejich pohyblivost a tím i celková kondice organismu.
Lze zvolit masáž buď celého těla (u vybraných masáží), nebo jen části – záda, nohy atd.
Délka masáže vždy koresponduje s ohledem na délce a počtu osob vybrané varianty wellnessu.
K masáži jsou používány nejkvalitnější oleje a přípravky značky nař. REFIXTUS , Botanico, Salvus a éterické oleje a přípravky značky JUST.

Druhy masáží, případně jejich kombinace:

 • mezi tři nejoblíbenější v našem wellness patří celotělová peelingová masáž se solí z Mrtvého moře a se spirulinou (mořská řasa), havajská masáž lomi lomi a relaxační,
 • regenerační masáž
 • masáž lávovými kameny “Hot stones”
 • klasická masáž
 • baňková masáž (vakuoterapie)
 • dornova metoda
 • breussova masáž
 • anticelulitidní masáž
 • ruční lymfatická masáž
 • sportovní masáž a jiné

Jurta
Asi né každý ví, nebo má představu, o tom, co jurta vlastně je. Zjednodušeně řečeno se jedná o kruhové stanové obydlí pocházející především z Mongolska a okolních zemí.
Naše jurta v průměru 8 m (50 m2)  je v souladu s přírodou, velmi citlivě umístěna ve stromové zahradě.
Stěny jsou ze speciální tkaniny, zateplené ovčím rounem. Na první pohled zaujme stropní kopule, která prosvětluje celý prostor a umožňuje pohled na oblohu. V prostoru jurty je masážní stůl oddělený paravánem, skříňky na osobní věci a oděv pro klienty, relaxační lehátka a speciální dva vaky pro příjemný odpočinek. 
Prostor jurty je uspořádán do několika částí podle využití a to na část masážní, odpočinkovou – relaxační a občerstvovací s posezením.Za méně příznivého počasí je prostor vytápěný krbovými kamny, které navozují  pohodu, klid a příjemnou relaxaci.
Jurta je propojena s koupelnou, kde jsou kromě ekologického WC k dispozici dva sprchové boxy, jeden s možností parní lázně s vlhkost 80% – 100% . Teploty se zde pohybují kolem 35 – 50 °C. Pára je prospěšná při alergii, astmatu, pro osoby s dýchacími potížemi nebo vysokým tlakem. Pomáhá tělo zbavit toxinů a čistí pokožku, napomáhá k regeneraci svalů. Zejména ženy ocení to, že pára pomáhá při redukci celulitidy.