Pobytový zájezd

Hotel DELFIN

26.7. - 2.8.2024
Číslo zájezdu:  24HR1DELFP30
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
Chorvatsko
Istrie
lokalita:
Poreč
3548.jpg

Poreč

Město a přístav, které má 8 tisíc obyvatel. Poreč je největší a nejnavštěvovanější středisko cestovního ruchu na celém jadranském přímoří, má též největší ubytovací kapacitu. Mírné podnebí, bohatá vegetace, především borové porosty. Součástí Poreče je 400 m vzdálený ostrůvek Sveti Nikola s ubytovacími zařízeními (má pravidelné a časté spojení čluny z městského nábřeží).

K mimořádně cenným historickým památkám Poreče patří Eufraziova bazilika, zapsaná v roce 1997 do seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO.

Porečská hotelová aglomerace vyrostla na pobřeží severně a jižně od starého města na velice členitém pobřeží. Jsou to od severu k jihu tato jednotlivá letoviska: Lanterna, Solaris, Červar-Porat, Ulika, Materada, Špadići, Pical. Další leží na jih od Poreče: Brulo, Plava laguna, Zelena laguna, Bijela uvala. Vegetace je všude velmi bohatá, krásné borové lesy dosahují většinou až k moři. Dopravu mezi letovisky obstarává po pobřeží autovláček, který vyjíždí z nám. Svobody (Trg Slobode) a stojí cca 10 kun. Časté je též autobusové spojení z Poreče do jednotlivých částí aglomerace a až do Vrsaru.

Celé staré jádro města je pěší zóna. Záchytné parkoviště je v nové části, blízko autobusového nádraží.

Cvičební styly:
Lektoři:
12 814 
Termíny a ceny
Informace o hotelu
Poloha
Výlety a zajímavá místa
Termíny a ceny
Termín Délka pobytu Strava Doprava Program Cena
26.7. - 2.8.2024
12 814 
Termín
26.7. - 2.8.2024
Délka pobytu
8 dní / 7 nocí
Strava
Polopenze
Doprava
Vlastní
Program
Pobytový zájezd
12 814 
Info

Ceník

Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 12 814 

Příplatky a slevy

GČP Rozsah 04 (Evropa do 15 000,-) 0 % spoluúčast 782   / pobyt
Doprava klimatizovaným autobusem 2 600   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • polopenzi formou švédských stolů
 • pobytovou taxu, povlečení, ručníky, závěrečný úklid
 • delegátka na telefonu
 • https://www.capro.cz/kontaktyzákonné pojištění proti úpadku CK

Doplňující informace

 • Ceny jsou kalkulovány při plně obsazeném pokoji.Účastníci, kteří neobsadí celý pokoj, jej mohou sdílet s ostatními nebo nabízíme možnost zakoupení neobsazeného lůžka (lůžek).
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Přepravu dětského kočárku pro dítě do 3 let je nutné hlásit předem v CK.
 • Přeprava jízdních kol zpravidla neprobíhá ve specializovaném cyklovleku, ale v nákladním přívěsu. Proto je nutné zajistit jízdní kolo proti poškození, případně složit do přepravního vaku, jaký se používá pro leteckou přepravu.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Informace o hotelu
Poloha

Hotel Delfin je postaven v komplexu Zelena Laguna na slunečném poloostrově. Hotel je zasazen do krásné zeleně v těsné blízkosti moře. Je vzdálen od Poreče 3 km, kam se lze dopravit pobřežním vláčkem, vodním taxi nebo autobusem (každých cca 30 min).

Výlety a zajímavá místa