Jógově poznávací pobyt, nabitý výlety, jógou a vším, co na Bali musíte vidět, zažít i ochutnat s Janou Cvoreňovou

La Joya Balangan Resort****

11. - 21.11.2020
Číslo zájezdu:  20ID1LAYOA46Program B
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 11 dní 10 nocí
Bali
lokalita:
Jimbaran
Jimbaran

Jimbaran

Klidné letovisko Jimbaran se nachází na jihu ostrova Bali a je známé pro svou krásnou romantickou pláž s jemným bílým pískem. Ve vesnici se také nachází hinduistický chrám Pura Ulun Siwi. 

Cvičební styly:
Jóga

Jóga

Nejznámější zmínky o józe pocházejí z Bhagavadgíty (200 př. n. l.). Pomocí jógy je možné překonat nepravé ego (ahankára), díky němuž se upínáme na dočasnou hmotnou existenci. Zdrojem utrpení (duhkha) je naše hmnotné tělo a hmotný svět. Dle filosofie jógy pravá podstata bytí spočívá ve věčném bytí (sat), vědomí (čit) a blahu (ánanda).

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Matouš Men, Macková Eliška a další
Lektoři:
Jana Cvoreňová
Cvoreňová_Jana

Jana Cvoreňová

Specializace:
Více informací
22 900 
Tisk
Na tento zájezd již není možné se přihlásit.
Termíny a ceny
Informace o hotelu
Poloha
Program zájezdu
Termíny a ceny
Termín Délka pobytu Strava Doprava Program Cena
11. - 21.11.2020 (Program B)
22 900 
Termín
11. - 21.11.2020
Délka pobytu
11 dní / 10 nocí
Strava
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
Jógově poznávací pobyt, nabitý výlety, jógou a vším, co na Bali musíte vidět, zažít i ochutnat s Janou Cvoreňovou - Program B
22 900 
Info

Na tento zájezd již není možné se přihlásit.

Ceník

Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 22 900 
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 31 900 

Příplatky a slevy

GČP Rozsah 08 (Svět do 50 000,-) 0 % spoluúčast 1 779   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování ve zvoleném typu 
 • stravování - snídaně 
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • 4x celodenní výlet
 • 1x masáž 
 • česky mluvící delegát, který Vás vyzvedne na letišti
 • zákonné pojištění proti úpadku

  Cena nezahrnuje: letenku Praha - Denpasar, ale můžeme Vám ji zajistit. Cena letenky se pohybuje od 17 000 do 20 000 Kč

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRO, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Informace o hotelu
Poloha

Luxusní hotelový resort s okolní rozlehlou zahradou se nachází v městečku Jimbaran

Program zájezdu

1. den
Společný transfer z letiště do luxusního resortu La Joya stojícího pár kroků od pláže, kde společně strávíme prvních pár dní. Budeme ubytováni v roztomilých ale plně vybavených bungalovech, se vstupem do zahrady. Resort se nachází pár kroků od pláže, pyšní se výhledem na oceán a soukromou shalou pro naší každodenní ranní jógu. Všechny pokoje jsou dvojlůžkové s klimatizací, vlastní toaletou a koupelnou. Každodenní úklid, pitná voda na pokoji a skvělé snídaně jsou samozřejmostí. K resortu patří několik bazénů, u kterých si můžete vychutnávat kokosové vody, či něco ostřejšího. Dnes večer nás čeká všechny společné přivítání a seznamovací "večírek".
​2. den
Dnes budeme trošičku relaxovat po náročném letu. Ráno se protáhneme díky lehké józe a poté si společně zajdeme na úžasnou balijskou masáž, kterou máte již v ceně. Po krátké prohlídce okolí a resortu se můžete pečlivě věnovat opalování.
3. den
Jako každé ráno, nás čeká 75 minutová lekce jógy a poté se můžete těšit na první společný výlet, na vodní chrám Tanah Lot. Večer nás čeká společná večeře, na kterou si zajedeme do městečka Canggu.
4. den
Dnes si užijete celodenní výlet na jeden z nejvýznamnějších balijských chrámů Uluwatu, poté se podíváme do záchranné stanice na želvy a cestou zpět se zastavíme na rybím trhu v Jimbaranu, kde si vybereme čerstvé ryby a necháme si je připravit podle místních. Mňam. tohle je opravdu velká dobrota.
5. den
Dnes budete mít po józe jeden den sami pro sebe. Můžete jít na pláž, nakupovat, navštívit lokální trhy, na masáž, vyzkoušet vybrané restaurace, nebo si posedět v těch nejlepších kavárnách, které tu najdete.​
6. den
Dnešek bude malinko náročnější. Celý den budeme na cestách a společně vyrazíme až na sever Bali. Vodopády, přírodu a místní památky si tu určitě zamilujete.
7. den
Dnešek se ponese ve znamení stěhování. Stěhujeme se do luxusního 4* hotelu Bali Spirit v Ubudu (Fotografie a popis zde: Bali Spirit hotel ) který si nejde nezamilovat. Velký ale klidný a tichý komplex v srdci džungle s dvěma bazény a úžasnou obsluhou. Dnes nás čeká ranní i večerní jóga. Zbytek dne strávíme u bazénu s koktejlem v ruce.
8. den
Po vydatné snídani a józe se vydáme prozkoumat Ubud a jeho okolí. Čekají nás vodopády, rýžové terasy, koupání v očistných pramenech a mnoho dalšího.rýžové terasy Bali
9. den
Na suvenýry z Bali jedině na typický trh do Ubudu. A to je naše dnešní mise. Odnést si toho co nejvíce za co nejméně peněz. Cestou se zastavíme podívat, jak se mají opičky v monkey forest.
10. den
Poslední společný den si nejde užít jinak než na pláži. Výlet na Virgin Beach a chytání posledního bronzu.
11. den
Transfer na letiště. I dnes cvičíme pravidelnou ranní jógu. Tenhle den je vždycky nejsmutnější. Ale nezapomeňte, že vzpomínky a jedinečné zážitky vám zůstanou navždy..