Capro tým

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z

Ondrášek Roman

Specializace:
Street dance, Step body, Step basic, Step aerobic, Power stretch, Pilates, P-class, Master aerobik, Dance aerobic, Bodystyling, Bodyform, Body pump, Body & Mind, Aerobic interval, Aerobic

Bašková Gábina

Specializace:
Zumbatomic, Zumba®, Strečink, Poweryoga, Pilates, P-class, Hathajóga, Gravidjóga, Dětský aerobic, Dance aerobic, Cvičení s overbally, Cvičení s fitbally, Cvičení rodičů s dětmi, Chi Toning, Bodystyling, Aerobic

Bártová Jindra

Specializace:
Total Body Work, Step body, Slow Toning, Poweryoga, Pilates, P-class, Cvičení s overbally, Cvičení s fitbally, Bodystyling

Maříková Pavla

Specializace:
Theraband Class, Strečink, Step body, Step basic, Step aerobic, Power stretch, P-class + fitball, P-class, FitMAMI Outdoor, Cvičení s overbally, Cvičení s fitbally, Cvičení pro těhotné, Cvičení pro děti, Bodystyling, Body ball, Balantes - pilates, Aquaerobic, Aerobic interval, Aerobic

Matyáš Vilém

Specializace:
Pilates s cvičebními pomůckami, Zumba® Toning, Zumba®, TRX, Standardní tance, Port De Bras, Pilates, Latina dance, Kruhový trénink, Aqua Zumba®

Felcmanová Vysušilová Helena

Specializace:
Pilates Interval Training, Zdravotní zádová gymnastika, Theraband Class, Strečink, Pilates, P-class, Cvičení s overbally, Bodystyling, Body building, Aerobic

Velínská Lenka

Specializace:
Zdravotní zádová gymnastika, Zdravotní cvičení, Theraband Class, Strečink, Step master, Step body, Step basic, Step aerobic, Relaxační cvičení, Poweryoga, Power stretch, Posilování, Pilates, P-class + fitball, P-class, Master aerobik, Latina dance, Junior aerobic, Jógalates, G.A.G. Anticelulitidní program, Fitnessjóga, Dětský aerobic, Dance aerobic, Cvičení s overbally, Cvičení s fitbally, Cvičení pro seniory, Bodystyling, Bodyform, Body building, Body ball, Balantes - pilates, Aquaerobic, Aerobní gymnastika, Aerobic interval, Aerobic

Bímanová Kateřina

Specializace:
BODYPUMP®, SM systém, Aerobic "retro", Pilates, Nordic Walking, Bodystyling, BODYBALANCE®

Dočekalová Klára

Specializace:
Step aerobic, Pilates, P-class, Jóga, Hathajóga, Dětský aerobic, Cvičení s fitbally, Bodystyling, Aerobic

Kristlová Gábina

Specializace:
Box aerobic, Zdravá záda, HEAT, Yoga pro těhotné, Zumba®, TRX, Strečink, Step aerobic, Poweryoga, P-class, Bosu, Bodystyling, Alpinning, Aerobic
< 1 2 3 25
Nahoru
###message