Veronika Pokorná

Pokorná Veronika

Specializace:
Jóga nidra, Kundalini jóga, Yin Yoga, Hatha yoga, Jóga pro zdravá záda, Ashtanga jóga, Power yoga
Sportovní vzdělání a praxe:
  • 2021 Certifikát 200RYT instruktory jógy, Power Yoga Akademie, Praha
  • 2022 Certifikát 300RYT instruktor jógy, Hareramainstitut, Rishikesh
  • 2022 Certifikat Yoga Nidra
  • 2023 Certifikat Yin Yoga
Zájezdy lektora

Ahoj, jmenuji se Veronika a jsem certifikovanou lektorkou několika stylů jógy (Hatha jóga, Power jóga, Ashtanga jóga, Zdravá záda, Yin jóga, Kundalini jóga, Jóga Nidra). Jógu praktikuji již přes dvacet let a měla jsem potřebu se dál posunout. Po absolvování kurzu 200RYT (Hatha joga, Power joga) na Power Yoga Akademii v Praze mě to hnalo ještě dál a odjela jsem na měsíc do školy v Indii, kde jsem absolvovala kurz 300RYT (Hatha yoga, Ashtanga yoga, Kundalini yoga). Původně jsem jógu vnímala jako kompenzační cvičení k aerobním a silovým tréninkům. Převážně jsem cvičila Power jógu a jógu celkově vnímala jako fyzické cvičení. V Power józe vystřídáte více pozic, je energická a dynamická. Člověk se samozřejmě vyvíjí, mění se i jeho život a s ním spojené radosti i starosti. S příchodem dětí jsem měla méně času sama na sebe, jóga se pro mě stala útěkem do klidu a začala jsem ji vnímat i z té duševní stránky. Toto období mě zavedlo více k Hatha józe. Ta je více meditační a učí nás propojit tělo a duši. Moje osobní pojetí jógy je kombinací těchto dvou sylů. Lekce začínám Pránájámou (dechová cvičení), protažením a rozhýbáním těla a druhou část věnuji zahřátí a posílení. Na závěr dopřávám tělu příjemné uvolnění v pozici Šavásana s meditační hudbou a aroma oleji. Těším se na každého z Vás! V. 

 

IG: @veronika.joga

Zájezdy lektora

Poloostrov Lantena
Fotogalerie

Jóga a posilování u moře s Veronikou Pokornou, Klárou Kováčovou, Kristýnou Lehnert a Terezou Semanco

Lanterna Sunny Resort

Chorvatsko
Istrie
lokalita:
Lanterna (Tar)
3471.jpg

Lanterna (Tar)

Tar je nevelká zemědělská obec (800 obyvatel) v západní Istrii, na vyvýšenině (110 m n. m.), poněkud stranou od moře nad ústím řeky Mirny do moře, 9 km severně od Poreče. Je nejsevernější součástí porečské hotelové aglomerace. Pod Tarem se prostírá Tarská zátoka (Tarska draga), u ní malá rybářská osada s vyhledávanou rybí restaurací Santa Marina. Cestovnímu ruchu slouží malý poloostrov Lanterna, kde se rozrostlo živé kvalitní stejnojmenné letovisko uprostřed pěkného lesoparku, známé své bohatou sportovní nabídkou.

Cvičební styly:
Hathajóga

Hathajóga

Hathajóga je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat Vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Iva Honsová, Macková Eliška a další
,
Powerjóga

Powerjóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Macková Eliška, Hana Fischerová a další
,
Yin Yoga

Yin Yoga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Veronika Pokorná, Michaela Brodská a další
,
Zdravá záda

Zdravá záda

Komplexní uvolňovací, protahovací a posilovací cvičení Kombinace cvičení qigongu, jógy, strečingu, rehabilitačních cvičení a posilování. Pomáhá s odstraněním bolestí zad a hlavy

Zaměření:
Zdravotní cvičení, rehabilitace
Kateřina Hourová, Lenka Uhlíková a další
,
Kruhový trénink

Kruhový trénink

Komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení. Kruhový trénink je zaměřen na posílení svalů, formování postavy a redukci váhy. Cvičení je založeno na střídání různých stanovišť.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
Kateřina Matoušková, Klára Kováčová a další
,
Program pro děti

Program pro děti

Víkendové a týdenní akce, kde je zajištěno plavání dětí a miminek, cvičení s dětmi, masáže miminek, cvičení pro maminky (aquaerobic, poweryoga, pilates), v době cvičení dospělých je zpravidla zajištěno hlídání dětí.

Zaměření:
Programy pro děti
Lektoři:
Veronika Pokorná
Veronika Pokorná

Veronika Pokorná

Specializace:
Více informací
,
Klára Kováčová
Klára Kováčová

Klára Kováčová

Specializace:
  • TRX
  • Kruhový trénink
  • Bodystyling
Více informací
,
Kristýna Lehnert
Kristýna Lehnert

Kristýna Lehnert

Specializace:
Více informací
,
Tereza Semanco
79ddc795-fac0-42f6-b092-404566e39656

Tereza Semanco

Specializace:
Více informací
12. - 21.7.2024
Číslo zájezdu:  24HR1LAAPA28
Program B
Doprava: Autobus
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 10 dní 7 nocí
10 150