Osvědčené letovisko - chorvatská Polynesie

Štítky:
  • Cvičení
  • Chorvatsko
  • Polynesia

Od roku 2017 máme v nabídce zájezdů se cvičením zařazené kouzelné středisko Polynesie v Chorvatsku na Istrii. Necelé 2 km od tenisového městečka Umagu.

Polynesie má několik typů ubytování a má odlišný charakter, než na jaký jsou klienti zvyklí na Poloostrově Lanterna. Ubytování není soustředěné do apartmánových domů a je zde více cvičebních ploch. Středisko má bazén, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. Pláže jsou spíše písčité, vstup do vody je pozvolný. Příznivci nudismu zde mohou najít i přírodní písečno kamenitou pláž. Pěšky, na kolečkových bruslích nebo na kole je možné se dostat do města Umagu s malebným historickým centrem, hospůdkami a stánky a také s tenisovou tradicí.

Středisko Polynesia si své příznivce našlo. Své působiště si zde našla AEROBICMANIA SUMMER CAMP se zahraniční účastí pod vedením Roman Ondrášek, Milan Ondruš (SK),
Markéta Ježková, Ondřej Ježek Bc., Lenka Rumianová a mnoho dalších vynikajících lektorů. V roce 2023 se bude bude v Polynesii konat 12. ročník AEROBIC MANIE SUMMER CAMPU.

Zpět