6713.jpg

Posavádová Gábina

Specializace:
Zumba® Toning, Zumba®
Zájezdy lektora
Sportovní vzdělání
  • Taneční lektorka
  • Fitness Instructor Basic
  • Zumba Instructor(Basic, Gold, Toning) 
Sportovní úspěchy
  • V minulosti členka tan. sk. HDC, OOB, A- Force a spoluzakladatelka tan. sk. EX(několikanásobní mistři Čech a několikanásobní finalisté mistr. Republiky v kategorii hip-hop formace)
  • Účastnice různých workshopů českých i zahraničních intsruktorů.  
Vystoupení
  • Módní přehlídky(S. Oliver, Kenvelo, Gangsta, Jackpot, Styx, Loap..), Vlasová show Picasso, Miss Golf, Miss Junior, Festival Sony Ericsson On Air, Rally Liberec, Subtera, taneční doprovod pořadu To byl náš hit(Karel Gott, P.Vítek atd.), natáčení reklamy pro Ask.com, Talk Talk, Korunka, videoklipy – Elisa, Gipsy  
Pravidelné rozvrh
Den Od Co Kde
Pondělí 19:00 - 20:30 Zumba Dancestation Praha
Úterý 19:30 - 20:30 Zumba ZŠ Komenského, Čelákovice
Středa 19:00 - 20:00 Zumba Dancestation Praha
Neděle 16:30 - 17:30 Zumba Městský bazén Čelákovice
Neděle 17:45 - 18:45 Zumba Městský bazén Čelákovice
Vlastní internetové stránky

 http://gabrielaposavadova.zumba.com/

Zájezdy lektora

Orea Resort Sklář
Tip CK CAPRO
Fotogalerie

Taneční fitness víkend s Lucy a Gabčou

Orea Resort Sklář Harrachov ****

Česká republika
Krkonoše
lokalita:
Harrachov
3400.jpg

Harrachov

Nejznámější turistické a sportovní středisko západních Krkonoš. Harrachov je ideálním místem pro lyžaře, snowboard a běžkaře, golfisty i pěší turisty.

Cvičební styly:
Zumba®

Zumba®

Zumba kombinuje zábavné s efektivním. Používá se latinskoamerická, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoliv kombinovat.

Kateřina Lamačová Ing., Kateřina Kotalová a další
,
Zumba® Toning

Zumba® Toning

Zumba Toning je cvičení zaměřené na posilování a tvarování postavy. Kombinuje prvky klasické Zumby a posilování se speciálními činkami. Cvičení je tak efektivnější, ještě více zaměřené na spalování kalorií a posilování celého těla.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování, Taneční
Gábina Posavádová, Vilém Matyáš a další
,
Pilates

Pilates

Druh cvičení, který lze zařadit do kategorie Body and Mind. Je to promyšlený systém cvičení zaměřený na získání optimálního tělesného a duševního stavu organismu jako celku s hlavním důrazem na zpevnění jeho centra – tzv. jádra neboli „power house“. Posiluje a tonizuje hluboký stabilizační svalový systém pomocí balančních cviků, vyrovnává svalovou nerovnováhu protahovacími a posilovacími cviky a celkově harmonizuje a pozitivně vylaďuje organismus. Jednoduše řečeno – je to pomalé systematické cvičení většinou v nízkých polohách na podložce, doplněné cvičebními pomůckami jako jsou overbally, therabandy, velké míče, balanční podložky apod. Pilates je vhodné naprosto pro každého a má neuvěřitelné výsledky.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Barbora Pidaničová, Klára Juhosová a další
,
Reggaeton

Reggaeton

Reggaeton je hudební styl pocházející z Portorika. Za jeho předchůdce je považován reggae en español původem z Panamy. Reggaeton mísí prvky reggae a dancehall se styly typickými pro Latinskou Ameriku, jako jsou bomba, plena, salsa, merengue, latin pop, cumbia a bachata, stejně jako hip hop, R&B a electronicu.

Zaměření:
Taneční
Lektoři:
Lucy Štruplová
Lucy Lou

Lucy Štruplová

Specializace:
Více informací
,
Gábina Posavádová
6713.jpg

Gábina Posavádová

Specializace:
  • Zumba® Toning
  • Zumba®
Více informací
3. - 5.11.2023
Číslo zájezdu:  23CZSKLARA44
Program T
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
3 990