Zuzana_Jirakova

Jiráková Zuzana

Specializace:
Pop Dance, Twerk, Latino dance, Zumba®, Strečink, Posilování, Hip Hop, Cardio Dance
Zájezdy lektora

O mně:

Jestli je jedna věc, která mě hodně mrzí, je to, že jsem si ke sportu nenašla cestu dřív. Na střední škole platilo pravidlo, že kdo se během tělocviku zpotí, ten se nějak moc snaží, a dát si po cvičení třeba sprchu, bylo neslýchané. Kvůli tomu jsem už od mlada měla pocit, že cvičení je jen pro lidi, kteří jsou sportovci od přírody, nikdy se nezadýchají a na začátku tréninku vypadají stejně úžasně jako na konci. 

Na vysoké škole se bral tělocvik jako kredity zadarmo a já se zapsala na semestr zumby, který mi obrátil svět vzhůru nohama. Tanec mi odhalil způsob, jak si zařádit a během 60 minut se totálně fyzicky odrovnat, a přitom mít pocit, že mě to celou dobu strašně baví.  Najednou jsem se těšila na středu a vždy když jsem odcházela ze sálu, červená, zpocená a udýchaná, mě štvalo, že budu na další hodinu muset čekat zase celý týden.

Postupně jsem začala chodit na víc a víc hodin, začala jsem si vymýšlet vlastní choreografie, brát záskoky, a netrvalo dlouho než jsem dostala nabídku učit vlastní lekci. Krom tance jsem se postupně začala věnovat dalším a dalším sportovním aktivitám - twerku, józe, silovému tréninku, crossfitu... A dnes si život bez sportu nedokážu ani představit. 

Během svých hodin si zakládám na tom, aby pro všechny účastníky byl pohyb zábavou. Chci aby si hodinu užili bez myšlení na to, že je někde něco bolí a sotva popadají dech, a místo toho odcházeli se tak širokým úsměvem jako já.

Pravidelné lekce

Den Od Co Kde
Úterý 20:00 Cardio Dance Studio Fanatic
Čtvrtek 20:00 Twerk technika Studio Fanatic

Adresa fitka: Studio Fanatic, Náměstí Míru 820/9, Praha 2 – Vinohrady

Zájezdy lektora

Hotel_Sanssouci
Fotogalerie

Dance & Yoga weekend s Petrou a Zuzkou v Karlových Varech

Spa Resort Sanssouci

Česká republika
Karlovarský kraj
lokalita:
Karlovy Vary
sadova-kolonada-karlovy-var

Karlovy Vary

Cvičební styly:
Hathajóga

Hathajóga

Hathajóga je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat Vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Monika Fialová, Martina Aišmanová a další
,
Vinyasa jóga

Vinyasa jóga

Vinyásajóga je dynamický styl jógy, kde je propojena jógová praxe s pránájámou s plným jógovým dechem, s uddijána mudrou kontrolou podbřišku a s udždžají dechem vítěze. V lekci se pokusíme uvolnit mysl, prožít přítomný okamžik v celé jeho kráse a uvědomit si propojení mezi tělem a myslí. Jednotlivé pozice, asány, jsou plynule spojovány sestavou vinyásy a to vede k prohřátí, posílení a protažení svalů. Necháme se vést vlastním rytmem dechu z jedné pozice do druhé, budeme naslouchat našemu tělu a spojíme se s vlastním středem. Pravidelným cvičením se zvýší naše flexibilita, získáme vnitřní sílu, vyrovnanost a časem možná přeneseme praxi jógy do každodenního života. Cvičení přináší prokrvení, okysličení a prohřátí celého organismu a tím vede k celkové regeneraci. Lekce vycházejí z hatha jógy a jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro ty, kdo chtějí klasickou hatha jógu prožít trochu jinak.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Monika Fialová, Tej Padmani - Renáta Tomášová a další
,
Latino dance

Latino dance

Zaměření:
Taneční
Zuzana Jiráková, Kateřina Hebíková a další
,
Cardio Dance

Cardio Dance

Cardio dance je taneční fitness program, který v jedné hodině kombinuje tance latinsko-americké, orientální, street dance, flamenco, tango a mnohé další. Vybraná chytlavá a melodická hudba Cardio Dance naladí a strhne každého v každém věku, ať méně či více mladí, vyřádíte se a pobavíte.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování, Taneční
Zuzana Jiráková
,
Twerk

Twerk

Twerking je tanec, ve kterém tanečník, obvykle žena, pohybuje v podřepu boky nahoru a dolů, současně poskakuje, což třese a pohupuje hýžděmi. Podle slovníku Oxford Dictionary Online je twerk sexuálně provokativní tanec.

Zaměření:
Taneční
Paula Árendášová, Zuzana Jiráková a další
Lektoři:
Petra Kubrová
Petra_Kubrova

Petra Kubrová

Specializace:
  • Yin Yoga
  • Jóga pro těhotné
  • Jóga pro zdravá záda a další
Více informací
,
Zuzana Jiráková
Zuzana_Jirakova

Zuzana Jiráková

Specializace:
Více informací
11. - 13.9.2020
Číslo zájezdu:  20CZSANSSA37
Program B
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
3 570