Spejchalová_

Spejchalová Karmela

Specializace:
Zumba Kids, Zumba Junior, Zumba®, Tanec
Zájezdy lektora
Sportovní vzdělání
  • malý diplom Aerobic Face Czech
  • Zumba Basic 1
  • Zumba Kids & Zumba Kids Jr
  • Dance4mom
Pravidelné rozvrh
Den Od Co Kde
Pondělí 18:00 - 19:00 Zumba Orange Gym Kralupy
O mně:

Ahoj, jsem instruktorka Zumby, která mě absolutně pohltila. Věnuji se jí již od roku 2010 a stále nemám dost :-). První rande jsem si s ní dala ještě jako studentka, sedly jsme si a náš vztah se stále prohlubuje. Při každé důležité životní etapě byla Zumba se mnou. Např. při ročním pobytu v Anglii i během dvou těhotenství. Po každém kratším přerušení mě čekal návrat mezi klienty, jejichž nadšení žádná pauza neuhasila. A čím to je? Zumba je totiž plná energie a radosti a přesně s těmito emocemi moji klienti po lekci odchází, s dobitými baterkami, úsměvem na tvářích, navíc s propocenými tričky, spálenými kaloriemi a posíleným celým tělem. A stejně se cítím i já sama. A když nemám svůj den, Zumba mě vždy probudí a všem chmurným náladám nedá šanci :-). Na lekcích ráda přivítám absolutní nováčky i již ostřílené matadory. Prožij také happiness in motion.

Zájezdy lektora

Sand Martin
Fotogalerie

Podzimní víkend plný jógy a zumby s Ivčou a Karmí

Sand Martin****

Česká republika
Středočeský kraj
lokalita:
Mladá Boleslav
9095.jpg

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je statutární město ve Středočeském kraji. Leží na levém břehu středního toku Jizery, na soutoku s říčkou Klenicí zhruba 50 km severovýchodně od Prahy, s níž je spojena silnicí pro motorová vozidla R10. Má zhruba 44 tisíc obyvatel a je stavebně srostlá se sousedním malým městem Kosmonosy. Ve městě sídlí automobilka Škoda Auto.

Cvičební styly:
Zumba®

Zumba®

Zumba kombinuje zábavné s efektivním. Používá se latinskoamerická, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoliv kombinovat.

Petra Jelínková, Eva Orcígrová a další
,
Jóga

Jóga

Nejznámější zmínky o józe pocházejí z Bhagavadgíty (200 př. n. l.). Pomocí jógy je možné překonat nepravé ego (ahankára), díky němuž se upínáme na dočasnou hmotnou existenci. Zdrojem utrpení (duhkha) je naše hmnotné tělo a hmotný svět. Dle filosofie jógy pravá podstata bytí spočívá ve věčném bytí (sat), vědomí (čit) a blahu (ánanda).

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Petra Kotková, Pavla Stejskalová a další
Lektoři:
Ivana Vacurová
_IMG7549

Ivana Vacurová

Specializace:
  • Jóga pro zdravá záda
  • Vinyasa jóga
  • Poweryoga
Více informací
,
Karmela Spejchalová
Spejchalová_

Karmela Spejchalová

Specializace:
Více informací
28. - 30.10.2022
Číslo zájezdu:  22CZSMARTA43
Program AB
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
3 490