Scheibová

Scheibová Vendula

Specializace:
Zumba®, Strečink, Step aerobic, Poweryoga, Posilování vahou vlastního těla, Nordic Walking, Latina dance, Junior aerobic, Dance aerobic, Cvičení s overbally, Cvičení s fitbally, Bodystyling, Bodyform, Aquaerobic, Aerobic

Ahoj,
jmenuji se Vendula a pohyb, zejména aerobic, je součást mého života od dětství. Přes závodní činnost jsem se před 17 lety dostala do role lektorky dynamických i body and mind lekcí. V minulosti jsem pracovala jako fitness lektorka v Řecku a pravidelně čerpám inspiraci do svých lekcí v zahraničí.
Dnes pracuji jako osobní trenérka žen s celostním přístupem a po narození syna Matyáška vedu i lekce pro aktivní maminky za přítomnosti jejich dětí v Litomyšli.
Zdravý vědomý pohyb, strava dle ročního období i aromaterapie pomáhá mně i mým klientům zvládat zrychlené tempo dnešní doby. Cítit se ve svém těle i na duši dobře, je naším společným záměrem. 

 Sportovní vzdělání:
Osobní Trenér Fitness a Kondičního posilování - trenérská škola P.Stacha
Vedení široké škály skupinových lekcí : Aerobik, Step Aerobik, Zumba, Power Yoga, Bosu, Core, Funkční trénink, Jumping, Bodystyling, TRX, Tabata, Kruhové tréninky, Dětská sportovní příprava, Slow Toning, lekce Body and Mind , Fit Mami s Vendy

Vítězka více jak 80 závodů Aerobic Master Class FISAF 
Miss aerobik Junior a Miss Sympatie 2001
Finalistka soutěže Adidas Aerobik Star 2006 
Finalistka soutěže Královna královských věnných měst 2007 
Vicemistryně České Republiky - Aerobic Master Class 2009 FISAF
Titul Breo World Aerobic Individual Trophy 2010 FISAF
Titul Miss Sport Aerobic ČR 2011
Mistryně České republiky Aerobic Individual Trophy 2012 FISAF
Finalistka Miss Aerobik ČR 2012
Miss Pláž 2014 
Missis Aerobik ČR 2016, Missis Aerobik ČR sympatie 2016