10631.jpg

Metličková Dominika

Specializace:
Lady Salsa, FitDance, Fit latin, Musical dance, Lady latino dance, Tanec, Salsa, Latina dance, Fitbalet
Zájezdy lektora

... lektorka tance, choreograf, tanečnice, produkční

Lektorka tance

V současné době vedu pravidelnou výuku kurzů a semináře pro dospělé i děti. Učím muzikálový tanec, salsu, flirt dance, lady latin dance, balet pro dospělé, FitLatinoDance, moderní tanec, fitbalet, lady salsu, fit salsu, salsu junior a bachatu.

Na mých hodinách máte možnost zažívat stále nové věci a posunovat se tak ve vašem umění.

Můžete se mnou zažít taneční víkendové pobyty a dovolené, zavystupovat si na veřejných produkcích, či jiné nevšední zážitky! ;)

Jako lektorka působím již od roku 2001, s výukou jsem začala na ZUŠ v Pardubicích - klasický tanec, vedla hodiny klasického a moderního tance pro tanečníky latinsko-amerických tanců, v Praze jsem poté vedla na ZUŠ v Ďáblicích taneční přípravku (děti věku 3-6let) a v přidružené taneční skupině učila jazz dance, muzikálový tanec a klasický tanec (děti věku 10-18let). Vedla jsem také hodiny muzikálového a výrazového tance. A v roce 2009 jsem začala učit v Centru Tance. V současné době učím pro Taneční studio Dominique a budu se na vás těšit třeba na hodinách tance! ;)

Choreograf

Má choreografická tvora zahrnuje předtančení na maturitní plesy, samostatné performance a taneční čísla na večírky. Momentálně tvořím hlavně pro taneční skupinu DDg, ale vyhovím i speciálním přáním, jako je například v dnešní době velmi módní svatební tanec! Nebo přípravy na volné disciplíny na různých soutěžích krásy. 

Tanečnice

Začátky mé taneční kariéry sahají až do mých 5-ti letech, kdy jsem začala navštěvovat ZUŠ v Pardubicích, kde jsem se pod vedením prof. Demlové seznámila se základy baletu, moderního, lidového a scénického tance. Při studiu na ZUŠ jsme měli 2x do roka představení ve Východočeském divadle na "velké scéně" a samotné vystupování na jevišti pro mě bylo a dodnes je okouzlující! To vše rozhodlo definitivně o tom, že půjdu ve stopách tance a v roce 1993 jsem nastoupila na Taneční konzervatoř Praha. Zde jsem studovala tanec klasický/balet, moderní - jazz, contemporary, charakterní, lidový, flamenco a historické tance.
V rámci TK jsem nastudovala role v baletech Louskáček, Šípková Růženka, Marná opatrnost a Polovecké tance uvedené ve Stavovském divadle v Praze, a také externě spolupracovala s Národním divadlem, kde jsem účinkovala v Labutím jezeře.
Od roku 2001 jsem se účastnila zájezdových představení v Německu a Francii, např. Veselá vdova, Fantom opery, Ptáčník, v ČR zájezdové operetky Růže z Argentiny a turné po Číně s projektem Vídeňského symfonického orchestru Straussovy valčíky. Byla jsem členkou taneční skupiny LG Style, tančila v projektech Mozart Semper vivat! a The Sound of Polka a dále vystupovala v divadle The Magic Prague Theatre.
Studovala pod vedením Zdeny Nemcové klasický tanec, Hany Vláčilové a Taťány Juřicové scénický klasický tanec, Pavla Ždichynce tanec s partnerem, dále Taťány Krištůvkové flamenco a historický tanec, Zuzany Gančevové moderní tanec - technika M.Graham, jazz dance, Aleny Drápalíkové moderní tanec - technika Limon, contemporary dance, a také Ivanem Muchou lidový tanec. Ze zahraničních pedagogů mě vedl Claud Paul Henry na semináři moderního tance.

Produkční

Od roku 2011 se podílím na organizaci párty, večírků a plesů Centra Tance.

Od roku 2005 jsem začala působit jako externí produkční pro projekty Kenvelo-Tiesto, Frisco, firmy Foibos a.s., MW2 motion s.r.o.. A dále jsem pracovala castingové společnosti Casting-Barrandov s.r.o.

Tentýž rok vznikla agentura Dee Production, která zajišťovala hostesky na kulturní akce, veletrhy a večírky. Dále dodávala modelky na módní přehlídky a fotomodelky. Její hlavní náplní bylo zajišťovat tanečnice na večírky, gogo tanečnice na párty a taneční vystoupení na kulturních akcích.

Modeling

Příprava modelek na módní přehlídky, výuka chůze a správného držení těla, příprava na soutěže miss vč. vytvoření taneční choreografie, výuka pózování před fotografem a styling.

Jako lektorka a choreografka jsem se zúčastnila projektu Czech Models, kde z castingu bylo vybráno 15 dívek a mužů, ze kterých se během intenzivní 2-měsíční práce staly modelky a modelové. Vše bylo pak završeno absolventskou módní přehlídnou.

Styling -spolupracovala jsem s fotografem Vojtou Reslerem.


Tanec ze srdce je pohlazením pro duši!

Taneční studio, kde učím:

Taneční studio Plzeň

 

Zájezdy lektora

Taneční víkend plný salsy s Dominikou Metličkovou

Hotel Concertino Zlatá Husa

Česká republika
Jižní Čechy
lokalita:
Jindřichův Hradec
4177.jpg

Jindřichův Hradec

Město Jindřichův Hradec se nachází v Jihočeském kraji severovýchodně od Českých Budějovic. Historické jádro tohoto města je městskou památkovou rezervací.

Cvičební styly:
Sólo salsa

Sólo salsa

Klasická salsa, ale pro jednotlivce. Kořeny tohoto tance leží především na Kubě a v Puerto Ricu. Salsa se vyznačuje především tím, že veškerý pohyb páru během tance je orientován po kruhu. Zkrátka je to skutečná směsice nejrůznějších tanečních stylů, pikantní omáčka, jakou má salsa bezesporu být.

Zaměření:
Taneční
Kristina Bertošová
,
Lady Salsa

Lady Salsa

Sólo salsa se zaměřením na ženské prvky

Zaměření:
Taneční
Ina Daučíková, Dominika Metličková
,
Latino fitness

Latino fitness

Zaměření:
Taneční
,
Fit latin

Fit latin

Zaměření:
Taneční
Dominika Metličková
,
Lady latino dance

Lady latino dance

Zaměření:
Taneční
Dominika Metličková
Lektoři:
Dominika Metličková
10631.jpg

Dominika Metličková

Specializace:
Více informací
14. - 16.10.2022
Číslo zájezdu:  22CZZLAHUA41
Program T
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
3 190