9576.jpg

Martínková Marcela

Specializace:
Powerjóga, Jóga pro děti, Vinyasa jóga, Hathajóga
Zájezdy lektora

Jógu praktikuji od svých 22 let a je pro mě cestou, nikoli cílem. Vyzkoušela jsem různé jógové styly. Začínala jsem u dynamické Vinyasy a Powerjógy a nakonec našla svou cestu v Hathajóze a energetických meditacích. Mým posláním je otevírat lidem oči a srdce a ukazovat cestu, jak své tělo uzdravovat a omlazovat. V asánách pracujeme s fyzickým tělem, v meditacích s tělem světelným a celý jemně-hmotný systém energií harmonizujeme pomocí hlubokého dýchání Prány v našich čakrách.
Šířím jógu pro všechny věkové kategorie od miminek (Baby-Mama jóga), přes děti, dospělé až po seniory. Všechny věkové skupiny mě neuvěřitelně inspirují a prožívám je v sobě každý den, kdy ráno cítím energii zrození, a k večeru energie ubývá. To samé se opakuje v měsíčních cyklech, kdy s novoluním vše utichne a principy, které již v životě nepotřebuji, odejdou a s přibývajícím měsícem do úplňku narůstá tvořivá energie.
Pořádám rituály se šamanským bubnem v době zimního a letního slunovratu, organizuji tematické meditace na úplněk a novoluní.

Sportovní vzdělání:
  • Instruktor Powerjógy – absolvent programu PYA Václava Krejčíka
  • Jóga pro děti - absolvent kurzu s Pavlem Hájkem
  • Specializované kurzy Vinyasa jóga a průnik stylů jógy – vzdělávací program FISAF
  • Principy života
  • Denní praxe a vzdělávání

Zájezdy lektora

Jógová dovolená na Karpathosu s Hankou Seifrtovou a Marcelou Martínkovou

Helios****

Řecko
Karpathos
lokalita:
Amoopi
Karpathos - Amoopi

Amoopi

Menší turistické letovisko leží na jihovýchodním pobřeží ostrova, 8 km jižně od městečka Pigadia. Z Amoopi funguje spojení do Pigadie místní dopravou, autobus jezdí několikrát denně. Amoopi nemá žádné centrum ani větší možnosti společenského vyžití, zato však nabízí příjemnou relaxaci na plážích a koupání v průzračném moři. Ve středisku najdete obchody se základním sortimentem i několik taveren. Ubytování je soustředěno kolem zátok s pěknými písčitými a písčito-oblázkovými plážemi, díky nimž patří Amoopi mezi nejoblíbenější střediska na ostrově. Oblast je mimořádně vhodná také pro milovníky vodních sportů, zejména windsurfi ngu. Transfer z letiště: cca 15 min.

Cvičební styly:
Ranní jóga

Ranní jóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Karolina Racková
,
Asthanga Jóga

Asthanga Jóga

Jedna z nejrozšířenějších forem jógy, která patří k fyzicky náročným typům. Jedná se o ucelené série pozic (asán), které na sebe navazují.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Lucie Huříková, Veronika Quinn Novotná, PhDr. , PhD a další
,
Hathajóga

Hathajóga

Hathajóga je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat Vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Veronika Johnová Bc., Veronika Horáková Mgr. a další
,
Jóga pro děti

Jóga pro děti

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...), Programy pro děti
Petra Kotková, Michaela Le Poidevin a další
Lektoři:
Hana Seifrtová
9575.jpg

Hana Seifrtová

Specializace:
  • Powerjóga
  • Jóga pro děti
  • Vinyasa jóga
Více informací
,
Marcela Martínková
9576.jpg

Marcela Martínková

Specializace:
Více informací
1. - 8.7.2022
Číslo zájezdu:  22GR5HELIA26
Program B
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
23 990