9576.jpg

Martínková Marcela

Specializace:
Powerjóga, Jóga pro děti, Vinyasa jóga, Hathajóga

Jógu praktikuji od svých 22 let a je pro mě cestou, nikoli cílem. Vyzkoušela jsem různé jógové styly. Začínala jsem u dynamické Vinyasy a Powerjógy a nakonec našla svou cestu v Hathajóze a energetických meditacích. Mým posláním je otevírat lidem oči a srdce a ukazovat cestu, jak své tělo uzdravovat a omlazovat. V asánách pracujeme s fyzickým tělem, v meditacích s tělem světelným a celý jemně-hmotný systém energií harmonizujeme pomocí hlubokého dýchání Prány v našich čakrách.
Šířím jógu pro všechny věkové kategorie od miminek (Baby-Mama jóga), přes děti, dospělé až po seniory. Všechny věkové skupiny mě neuvěřitelně inspirují a prožívám je v sobě každý den, kdy ráno cítím energii zrození, a k večeru energie ubývá. To samé se opakuje v měsíčních cyklech, kdy s novoluním vše utichne a principy, které již v životě nepotřebuji, odejdou a s přibývajícím měsícem do úplňku narůstá tvořivá energie.
Pořádám rituály se šamanským bubnem v době zimního a letního slunovratu, organizuji tematické meditace na úplněk a novoluní.

Sportovní vzdělání:
  • Instruktor Powerjógy – absolvent programu PYA Václava Krejčíka
  • Jóga pro děti - absolvent kurzu s Pavlem Hájkem
  • Specializované kurzy Vinyasa jóga a průnik stylů jógy – vzdělávací program FISAF
  • Principy života
  • Denní praxe a vzdělávání