6880.jpg

Křížová Andrea

Specializace:
Aero jóga, Hot jóga, Poweryoga, Pilates, Jógalates
Zájezdy lektora

Sportovní vzdělání

  • Instruktor fitness
  • Hatha jóga for fitness - FACE CZECH FITNESS
  • Ashtanga jóga
  • Hatha jóga - FISAF
  • Instruktor pro zdravé a aktivní stárnutí - PYA
  • Instruktor powerjógy - PYA
  • Fitness instruktor - Pilatesova metoda - WELLNESS
  • Yoga Wheel trainer
  • Barre Fitness - Pilates

Vlastní internetové stránky
http://www.joga-a-pilates.com

Pravidelné lekce
Den Od Co Kde
Pondělí 17:00 - 18:00 Yogalates Core Studio
Pondělí 18:15 - 19:15 Barre Pilates Core Studio
Úterý 18:00 - 19:00 Yogalates gymnastický sál ZŠ Suchdol
Úterý 19:15 - 20:15 Barre Pilates gymnastický sál ZŠ Suchdol
Středa 15:20 - 16:20 Gravid jóga Dům jógy Anděl
Středa 16:20 - 17:20 Aerojóga Dům jógy Anděl
Středa 17:55 - 19:25 Hot jóga Dům jógy Anděl
Čtvrtek 18:00 - 19:00 Jógalates Gymnastický sál Suchdol
Čtvrtek 19:00 - 20:00 Powerjóga Gymnastický sál Suchdol
Pátek 16:30 - 17:30 Yogalates Core Studio
Pátek 17:45 - 18:45 Barre Pilates Core Studio
Neděle 16:35 - 17:35 Aero jóga Dům jógy Anděl
Neděle 17:40 - 18:40 Powerjóga Dům jógy Anděl

Dům jógy Anděl, Ostrovského 11, Praha 5

Gymnastický sál ZŠ Suchdol, Praha 6

Core Studio, Arbesovo nám.3, Praha 5

Zájezdy lektora

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Fotogalerie

Jógový víkend s Andreou Křížovou - Program B

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Česká republika
Krkonoše
lokalita:
Špindlerův Mlýn
3603.jpg

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn leží u soutoku Labe a Dolského potoka v nadmořské výšce 710 m n. m. a žije zde okolo 1200 trvale žijících obyvatel. Výjimečné klimatické podmínky a rozmanitá horská příroda přispěly k tomu, že se Špindlerův Mlýn postupně přeměnil v jedno z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších středisek cestovního ruchu v České republice. Široké možnosti sportovního vyžití a možnost aktivního odpočinku jsou hlavními důvody, proč se Špindlerův Mlýn stal celoročně navštěvovanou lokalitou. Špindlerův Mlýn je nejen ideálním místem pro všechny druhy zimních sportů, ale celoročně nabízí také jedinečné možnosti vysokohorské turistiky, cykloturistiky a nepřeberné množství dalších sportovních aktivit.

Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Rozloha města je 7 692 ha (cca 77 km čtverečních) a skládá se ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Dominantou města se stal bílý železobetonový obloukový most v centru města, který byl postaven v roce 1911. V roce 1802 byl položen základní kámen pro zděný kostel svatého Petra a Pavla, který stojí dodnes.

O Špindlerově Mlýně se mluví ve starší literatuře jako o perle Krkonoš především kvůli své příznivé poloze uprostřed nejvyšších českých hor. Od května do října můžete vybírat z bohaté nabídky turistických cest v údolích i na hřebenech, které Vás provedou hlubokými lesy, nezkrotnými bystřinami, rozsáhlými horskými loukami nebo Vám poskytnou široké výhledy do krajiny. Zvlášť vhodná doba pro výletníky je druhá polovina léta a podzim, kdy celé údolí řeky Labe září překrásnými barvami, kdy rozkvétá symbol Krkonoš - hořec a kdy je možno sbírat zrající lesní plody.

Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. jízda na bobové dráze, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. To je jen část z velké nabídky možností, vybrat si může opravdu každý. Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách.

Cvičební styly:
Yoga wheel

Yoga wheel

Wheel Yoga je zábavný a chytrý cvičební systém, který využívá pomůcky The X Wheel.

Kruh vám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Wheel Yoga je určena nejen zdatným jogínům, kteří hledají zpestření své praxe, ale také úplným cvičebním začátečníkům. Posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Petra Šroubková, Alena Vejříková
,
Poweryoga

Poweryoga

Cvičení využívající základních prvků z jógy, které zaměřené na rozvoj psychické a fyzické kondice. Cílem je nejen celkové posílení a protažení celého těla, ale také formování postavy. Je výborným prostředkem k uvolnění stresu a napětí.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Tereza Beránková, Kateřina Procházková a další
,
Pilates

Pilates

Druh cvičení, který lze zařadit do kategorie Body and Mind. Je to promyšlený systém cvičení zaměřený na získání optimálního tělesného a duševního stavu organismu jako celku s hlavním důrazem na zpevnění jeho centra – tzv. jádra neboli „power house“. Posiluje a tonizuje hluboký stabilizační svalový systém pomocí balančních cviků, vyrovnává svalovou nerovnováhu protahovacími a posilovacími cviky a celkově harmonizuje a pozitivně vylaďuje organismus. Jednoduše řečeno – je to pomalé systematické cvičení většinou v nízkých polohách na podložce, doplněné cvičebními pomůckami jako jsou overbally, therabandy, velké míče, balanční podložky apod. Pilates je vhodné naprosto pro každého a má neuvěřitelné výsledky.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Lucie Turnová, MgA. Sara Puchowska, Ph.D. a další
,
Hathajóga

Hathajóga

Hathajóga je cvičení založené na indické tradici jógy. Prováděním jednotlivých pozic /ásan/, různých dechových technik /pránájáma/ se snaží navodit harmonii těla a mysli, rozproudit energii v těle a uvést ji v harmonii s prostředím, ve kterém žijeme. Během klidného a příjemného cvičení se naučíte dýchat plným jógovým dechem, správně provádět jednotlivé pozice, relaxovat a respektovat Vaše možnosti, nepřetěžovat tělo a mysl. Cílem cvičení je naučit se poslouchat svému tělu a porozumět mu.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
PhDr. Veronika Quinn Novotná, Kirsten a další
Lektoři:
Andrea Křížová
6880.jpg

Andrea Křížová

Specializace:
Více informací
5. - 7.4.2019
Číslo zájezdu:  19CZCLARIA14
Doprava: Vlastní
Strava: B/B – se snídaní (bed and breakfast)
Délka pobytu: 3 dny 2 noci

Rychlá objednávka

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Jógový víkend s Andreou Křížovou - Program B

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

5. - 7.4.2019
2 390 
Zavřít Popup