Markéra Konupčíková

Konupčíková Ing. Markéta

Specializace:
Inspirátor v oblasti zdravého životního stylu, Wellnesscoach, Přednáška o zdravé výživě, Zdravý životní styl, Fitness trenér
Zájezdy lektora
Sportovní vzdělání:
  • Instruktor Fitness
  • Osobní trénér - HEALTY AND FITNESS ASSOCIATION
Sportovní úspěchy:
  • Absolvet baletu a tanečního oboru zuš
  • Člen několika tanečních skupin - Magic Free Group, Barbaři, NO, TS Victoria, M-Dance Club
  • Absolvent školy stylu BACKSTAGE Aleny Šafratové

Jsem FIT a ŠIK žena. Jsem fit žena milující pohyb. Jsem šik žena milující módu. Jsem žena, která má ráda zdravý životní styl, usměvavé lidi a pozitivní přístup k životu. Beru věci s úsměvem a rozumem. Proto Vám neporadím s dietami, odříkáním...Poradím Vám se změnou - VNITŘNÍ, CELKOVOU - na kterou se nabalí změna VNĚJŠÍ - VIZUÁLNÍ. A výsledek? BUDETE ZDRAVÍ, FIT A ŠIK!!!

Přednášky a kurzy:”Workshop 2v1 aneb setkání určené všem ženám, které chtějí být i s dětmi FIT a ŠIK”, “Toužím změnit svůj život(ní styl)”, “Pro sebe, své tělo, své ZDRAVÍ”

Kurzy/Worskshopy probíhají každý měsíc

Vlastní internetové stránky


http://www.facebook.com/FitjeSik/


Zájezdy lektora

Hotel
First minute
Fotogalerie

Podzimní aktivní wellnesscoaching víkend plný zábavy s Markétou Konupčíkovou

Prosecco Residence Marko

Česká republika
Jihomoravský kraj
lokalita:
Valtice
Zámek Valtice

Valtice

Valtice  jsou malé vinařské město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 9 km západně od Břeclavi, u hranic s Rakouskem. Má katastrální výměru 4 785 hektarů a žije zde přibližně 3 600obyvatel.Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou. Valtický zámek byl až do roku 1945 sídlem knížecího rodu Lichtenštejnů.Valtice se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a patří mezi nejnavštěvovanější vinařská města v ČR. Je zde mnoho vinařských podniků i rodin s vinařskou tradicí. Veřejná degustační expozice vín oceněných titulem Salon Vín České republiky je umístěna ve sklepních prostorách zdejšího zámku.

Cvičební styly:
Funkční trénink

Funkční trénink

Souhrnné cvičení, které se zaměřuje na maximální množství svalových skupin skrze napodobování běžných aktivit . Kořeny funkčního tréninku nalezneme v rehabilitaci. Tento druh cvičení napomáhá redukci váhy, formování postavy a zlepšení kondice. Posilování svalů probíhá vlastní vahou těla a pomocí různého náčiní.

Naučíte se naprosto technicky správně cvičit základní cviky s vlastní vahou těla ( klik, dřep, výpady a další)

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
Kateřina Chocholoušová, Barbora Kovářová a další
,
Tabata

Tabata

Tabata je určena pro každého, kdo touží po pěkné postavě. Jedná se o náročnou metodu intervalového tréninku, kardio cvičení pojmenované podle japonského lékaře Tabaty, které se skládá ze 6-7 20 sekundových cviků proložených 10 sekundovým odpočinkem. Začátek lekce je věnován zahřátí, vysvětlení správného provedení cviků a protažení. Další část je čistá tabata, kdy jeden cvik se cvičí naplno, v maximálním fyzickém nasazení po dobu 20 sekund, poté následuje odpočinek. Tento cvik opakujeme 8 x s maximální silou. V lekci se prostřídá 7-8 cviků a následuje důkladné protažení. Pravidelné lekce výrazně zvyšují fyzický výkon jedince a posouvají jeho hranice.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
Josef Šupík, Martina Aišmanová a další
,
Dechová cvičení

Dechová cvičení

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Eva Juklíčková, Hana Suberová
,
Ladies Dance a Ladies Styling Dance

Ladies Dance a Ladies Styling Dance

Chcete si zatančit, zacvičit a být při tom sexy? Co všechno se pod názvem Ladies Styling Dance a Ladies Dance skrývá? Jedná se o kombinaci orientálního a břišního tance, latiny, moderny, ale i jazzu a jógy. Ze všech zmíněných stylů si Ladies Styling Dance „vypůjčil“ především ty smyslnější pózy a prvky a ty propojil pomocí S-faktoru, tzv. sexy protahování. Výsledkem Ladies Styling Dance je smyslný až lehce dráždivý tanec.

Zaměření:
Taneční
Ina Daučíková, Martina Smitková
Lektoři:
Ing. Markéta Konupčíková
Markéra Konupčíková

Ing. Markéta Konupčíková

Specializace:
  • Inspirátor v oblasti zdravého životního stylu
  • Wellnesscoach
  • Přednáška o zdravé výživě a další
Více informací
6. - 8.11.2020
Číslo zájezdu:  20CZPROSEA45
Program AB
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
4 250