Eva Janyšková

Janyšková Bc. Eva

Specializace:
Hormonální jógová terapie , Relaxační cvičení, Hathajóga, Cvičení pro těhotné, Cvičení pro seniory
Sportovní vzdělání a praxe:
  • Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie pro ženy a diabetiky podle Dinah Rodrigues, klasické jógy a jógy pro seniory

    Více zde: https://www.vpohybu.eu/o-mne/

Zájezdy lektora

Jóga pro mě byla řadu let jen nezáživné pomalé cvičení, které jsem nechápala a ani chápat nechtěla. Věnovala jsem se řadě aktivit a vedla hodně uspěchaný život, který mi protékal mezi prsty. Až po návštěvě jógové hodiny v nejmenovaném studiu jsem se na základě souhry více událostí poprvé dívala na jógu, jako na něco jiného než jen pouhé cvičení, při kterém si protáhnu celé tělo. Z hodiny jsem si odnesla něco navíc, něco co nebylo možné specifikovat, ale vytvořilo to ve mně příjemný pocit, který přetrvával. Postupně jsem začala navštěvovat hodiny jógy a cvičit. Cítila jsem se čím dál lépe a začala se na svět dívat jinýma očima. Zprvu mě přitahovala dynamika a kontrola v přechodech, náročné pozice….dnes mě přitahuje porozumění vlastnímu tělu a mysli. Vše bylo najednou jednodušší, krásné okamžiky nebyly krásné, ale úžasné. Naopak negativní události nebyly tak hrozné a zjistila jsem, že vždy mají v sobě něco pozitivního a na to je třeba se soustředit. Nic se neděje bez příčiny, vše má své opodstatněné důvody. Jóga mě začala zajímat čím dál více, naučila mě přijímat věci takové, jaké jsou.  Naučila mě věřit, a já zjistila, že díky tomu věci fungují. Málokdo ví, že věci fungují pouze, když v ně věříme. Stačí, aby nepatrná částečka našeho JÁ nevěřila a nic fungovat nebude. Jak je to jednoduché a přitom tak těžké.

K tomuto objevení musí ale každý dojít sám. Nemá smysl lidi vést nebo jim radit. Stejně tak je to s jógou. Pokud si ji člověk nenajde, najde si ona jeho, ale samozřejmě si také vybírá. Ne pro každého z nás je cesta jógy ta „správná“. Je to návod, jak žít a vnímat všechny kvality života, které si mnohdy neuvědomujeme.

 

Více zde: https://www.vpohybu.eu/o-mne/

Zájezdy lektora

 Argo - pláž
Novinka
Fotogalerie

HORMONÁLNÍ JÓGA V ŘECKU s Evou Janyškovou & Hanou Suberovou

Argo***

Řecko
Karpathos
lokalita:
Amoopi
Karpathos - Amoopi

Amoopi

Menší turistické letovisko leží na jihovýchodním pobřeží ostrova, 8 km jižně od městečka Pigadia. Z Amoopi funguje spojení do Pigadie místní dopravou, autobus jezdí několikrát denně. Amoopi nemá žádné centrum ani větší možnosti společenského vyžití, zato však nabízí příjemnou relaxaci na plážích a koupání v průzračném moři. Ve středisku najdete obchody se základním sortimentem i několik taveren. Ubytování je soustředěno kolem zátok s pěknými písčitými a písčito-oblázkovými plážemi, díky nimž patří Amoopi mezi nejoblíbenější střediska na ostrově. Oblast je mimořádně vhodná také pro milovníky vodních sportů, zejména windsurfi ngu. Transfer z letiště: cca 15 min.

Cvičební styly:
Hormonální jógová terapie

Hormonální jógová terapie

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Ilona Bartovská, Bc. Eva Janyšková a další
Lektoři:
Hana Suberová
Hana Suberová

Hana Suberová

Specializace:
  • Čchi kung
  • Hormonální jógová terapie
  • Dechová cvičení a další
Více informací
,
Bc. Eva Janyšková
Eva Janyšková

Bc. Eva Janyšková

Specializace:
  • Hormonální jógová terapie
  • Relaxační cvičení
  • Hathajóga a další
Více informací
9. - 16.8.2019
Číslo zájezdu:  19GR5ARGOA32
Program B
Doprava: Letecky
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí

Rychlá objednávka

 Argo - pláž

HORMONÁLNÍ JÓGA V ŘECKU s Evou Janyškovou & Hanou Suberovou

Argo***

9. - 16.8.2019
19 850 
Zavřít Popup