Hana Fischarová

Fischerová Hana

Specializace:
Powerjóga, Flow yoga, Jógalates, Jóga, Hathajóga, Cvičení pro seniory
Sportovní vzdělání a praxe:

 

  • certifikovaný lektor jógy, certifikovaný lektor zdravotního cvičení     
  • Instruktorský kurs - Instruktor jógy II. třídy - Český svaz jógy, z. s.  (150 h.)
  • Instruktorský kurs - Instruktor zdravotní tělesné výchovy – FISAF (150 h.)
  • Kurs Jóga – core – Yoga World
  • Kurs Zdravotní jóga s využitím jógových pomůcek – FISAF
  • Principy zdravého pohybu v józe – seminář Yoga World
  • Kurs Jógová terapie - Český svaz jógy, z. s.
  • Vliv jógové terapie na orgánové sestavy – seminář Yoga World
  • Jóga a zdravý pohyb – Yoga World

 

Zájezdy lektora

 

Po.   19:00 - 20:00   Joga, fyziojoga   CVČ Měšice 
St.  18:00 - 19:00   Joga, fyziojoga  KC Bašť
Čt.  19:00 - 20:00  Joga, fyziojoga  CVČ Měšice

Adresa fitka nebo tělocvičny:
CVČ Měšice, Nosticova, 250 64 Měšice u Prahy
KC Bašť, Dlouhá 52, 250 85 Bašť-Líbeznice

Zájezdy lektora

PiniaResort
Fotogalerie

Jógový víkend s Hankou Fischerovou

Pinia Hotel & Resort****

Česká republika
Krkonoše
lokalita:
Špindlerův Mlýn
3603.jpg

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn leží u soutoku Labe a Dolského potoka v nadmořské výšce 710 m n. m. a žije zde okolo 1200 trvale žijících obyvatel. Výjimečné klimatické podmínky a rozmanitá horská příroda přispěly k tomu, že se Špindlerův Mlýn postupně přeměnil v jedno z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších středisek cestovního ruchu v České republice. Široké možnosti sportovního vyžití a možnost aktivního odpočinku jsou hlavními důvody, proč se Špindlerův Mlýn stal celoročně navštěvovanou lokalitou. Špindlerův Mlýn je nejen ideálním místem pro všechny druhy zimních sportů, ale celoročně nabízí také jedinečné možnosti vysokohorské turistiky, cykloturistiky a nepřeberné množství dalších sportovních aktivit.

Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Rozloha města je 7 692 ha (cca 77 km čtverečních) a skládá se ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Dominantou města se stal bílý železobetonový obloukový most v centru města, který byl postaven v roce 1911. V roce 1802 byl položen základní kámen pro zděný kostel svatého Petra a Pavla, který stojí dodnes.

O Špindlerově Mlýně se mluví ve starší literatuře jako o perle Krkonoš především kvůli své příznivé poloze uprostřed nejvyšších českých hor. Od května do října můžete vybírat z bohaté nabídky turistických cest v údolích i na hřebenech, které Vás provedou hlubokými lesy, nezkrotnými bystřinami, rozsáhlými horskými loukami nebo Vám poskytnou široké výhledy do krajiny. Zvlášť vhodná doba pro výletníky je druhá polovina léta a podzim, kdy celé údolí řeky Labe září překrásnými barvami, kdy rozkvétá symbol Krkonoš - hořec a kdy je možno sbírat zrající lesní plody.

Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm celé řady turistických a cykloturistických tras. jízda na bobové dráze, jízda na koni a v kočáře, rybolov v labských peřejích, tenis, squash, bowling, sauna, fitnes, masáže, solárium, paragliding, rafting či jiný z adrenalinových sportů jako skálolezení, přemostění, slaňování a další. To je jen část z velké nabídky možností, vybrat si může opravdu každý. Večery pak můžete trávit s přáteli v místních restauracích, barech, hernách nebo diskotékách.

Cvičební styly:
Fyziojóga

Fyziojóga

Propojení prvků moderní fyzioterapie a jógy

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Tereza Kalinová, Radka Holická
,
Jóga

Jóga

Nejznámější zmínky o józe pocházejí z Bhagavadgíty (200 př. n. l.). Pomocí jógy je možné překonat nepravé ego (ahankára), díky němuž se upínáme na dočasnou hmotnou existenci. Zdrojem utrpení (duhkha) je naše hmnotné tělo a hmotný svět. Dle filosofie jógy pravá podstata bytí spočívá ve věčném bytí (sat), vědomí (čit) a blahu (ánanda).

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Matouš Men, Macková Eliška a další
Lektoři:
Hana Fischerová
Hana Fischarová

Hana Fischerová

Specializace:
Více informací
20. - 22.9.2024
Číslo zájezdu:  24CZPINHRA38
Program B
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci
3 790