David Cibula

Cibula David

Specializace:
CrossFit, HIIT, Tabata, Funkční trénink, Fitbox, Core, Stretching & Mobility
Zájezdy lektora

Jsem zkušený fitness trenér s více než 5 lety praxe, specializující se na celostní přístup ke zlepšování fyzické i psychické kondice.
Pomáhám lidem dosáhnout jejich lepšího já prostřednictvím individuálních lekcí ve fitku i skupinových cvičení s využitím vlastního těla a dalších dostupných nástrojů.
Využívám různé tréninkové metody, jako jsou Tabata, HIIT, funkční tréninky, core, CrossFit, fitbox, stretching a mobilita a další prvky, které umožňují tělu fungovat jak mu bylo předurčeno. Aqua aerobik je další výzvou, kterou rád vyzkouším.
Mou filozofií je rozmanitost pohybu, která nás připravuje na životní výzvy. Pohyb je všude kolem nás a nemusí být omezen pouze na běhání nebo cvičení s činkami. Mým cílem je inspirovat vás k aktivnímu a vyváženému životnímu stylu.

Instagram

Zájezdy lektora

Globales Playa Santa Ponsa
Novinka
Fotogalerie

Posilování na ostrově Mallorca s Davidem Cibulou

Globales Playa Santa Ponsa***

Španělsko
Mallorca
lokalita:
Santa Ponsa

Santa Ponsa

Vítejte v Santa Ponsa, v jednom z nejvyhlášenějších a nejnavštěvovanějších baleárských letovisek. Kvalitou svých služeb a rozsahem možností zábavy si takový popis tento resort obklopující malebný záliv Cala de Santa Ponca rozhodně zasluhuje. Najdete ho na jihozápadním pobřeží největšího španělského ostrova Mallorca, kousek od dálnice mířící do metropole Palma a k mezinárodnímu letišti.

Prázdninové středisko Santa Ponca je velice oblíbené u milovníků golfu, sportů – obzvláště vodních, dobrého jídla a pití, relaxace na plážích a výletů do širokého okolí. Díky své poloze stranou od rušných letovisek jako Magaluf a Palmanova, avšak zároveň u dálnice směrem do hlavního města, doslova vybízí ke klidné relaxaci i poznávání zajímavých míst jižní Malorky.

V zálivu Santa Ponsa se rozkládá pěkná písečná pláž s ideálními podmínkami ke koupání i skotačení vašich dětí. Navazuje na ní příjemný parčík plný stromů táhnoucí se až k náměstí Placa Santa Ponsa. Populární Cala Santa Ponca měří na délku asi 700 metrů a na šířku téměř 100 metrů. Zahrnuje veškeré turistické vybavení od lehátek a slunečníků přes dozor plavčíka až po sprchy a toalety.

Městečko Santa Ponsa je plné obchůdků, barů a restaurací jako Reno, Mesón del Rey nebo El Ceibo. V hlavní sezoně pulzuje rušným životem, navíc je odsud dobré spojení linkovými autobusy do hlavního města. Na své si zde přijdou golfisté, okolí je plné resortů v čele s Golf Santa Ponsa, Golf de Poniente a Golf de Andratx. Samozřejmostí je plně vybavená infrastruktura zahrnující supermarkety, lékárny, bankomaty, poštu a nemocnici.

Cvičební styly:
Tabata

Tabata

Tabata je určena pro každého, kdo touží po pěkné postavě. Jedná se o náročnou metodu intervalového tréninku, kardio cvičení pojmenované podle japonského lékaře Tabaty, které se skládá ze 6-7 20 sekundových cviků proložených 10 sekundovým odpočinkem. Začátek lekce je věnován zahřátí, vysvětlení správného provedení cviků a protažení. Další část je čistá tabata, kdy jeden cvik se cvičí naplno, v maximálním fyzickém nasazení po dobu 20 sekund, poté následuje odpočinek. Tento cvik opakujeme 8 x s maximální silou. V lekci se prostřídá 7-8 cviků a následuje důkladné protažení. Pravidelné lekce výrazně zvyšují fyzický výkon jedince a posouvají jeho hranice.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
David Cibula, Kateřina Matoušková a další
,
Funkční trénink

Funkční trénink

Souhrnné cvičení, které se zaměřuje na maximální množství svalových skupin skrze napodobování běžných aktivit . Kořeny funkčního tréninku nalezneme v rehabilitaci. Tento druh cvičení napomáhá redukci váhy, formování postavy a zlepšení kondice. Posilování svalů probíhá vlastní vahou těla a pomocí různého náčiní.

Naučíte se naprosto technicky správně cvičit základní cviky s vlastní vahou těla ( klik, dřep, výpady a další)

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
David Cibula, Barbora Pidaničová a další
,
Core

Core

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
David Cibula, Zdenka Josefi
,
Stretching & Mobility

Stretching & Mobility

Zaměření:
Zdravotní cvičení, rehabilitace
David Cibula, Macková Eliška
Lektoři:
David Cibula
David Cibula

David Cibula

Specializace:
Více informací
17. - 24.8.2024
Číslo zájezdu:  24ESAGLMIA33
Program A
Doprava: Letecky
Strava: All inclusive
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
24 690