Tip na kulinářský zážitek - restaurace Da Giusto

Vyzkoušeli jsme pro vás nově otevřenou restauraci Da Giusto a chceme se s vámi podělit o kulinářský zážitek. Doporučujeme navštívit a okusit nabízené speciality chorvatské a mezinárodní kuchyně.

V roce 2018 byl nedaleko Lanterny otevřen nový malý camp Santa Marina, jehož součástí je boutiqová restarace Da Giusto, kterou jsme se rozhodli otestovat. A nelitovali jsme. Restaurace nabízí posezení na venkovní terase zastíněné stahovacími roletami, které se po západu slunce srolují nebo v klimatizovaný prostorách. Venkovní posezení na terase je nejvíce pro 8 osob u jednoho stolu, uvnitř lze sestavit společný stůl i pro více osob.

Z nabídky jídel jsme vyzkoušeli skvělou rajčatovou polévku, z předkrmů pak carpaccio z brancina, z hlavních jídel můžeme VELMI doporučit chobotnici s vinnou omáčkou, filety brancina a orady byly též na jedničku. Z porce špaget s boloňskou omáčkou, kterou si objednaly děti a kterou nám ochotně zabalili s sebou (porce byla opravdu velkorysá) jsme uspořádali oběd následující den. V galerii najdete i ostatní pokrmy.

Jediné, v čem se mohou v restauraci polepšit, je obsluha, která místy působila zmateně, ale byli milí a ochotní. Na druhou stranu víme, že sehnat do pohostinských služeb kvalitní a odborný personál je zázrak nejen v Čechách, ale i v Chorvatsku.

Štítky:
  • Výlety
  • Chorvatsko
  • Lanterna
Zpět