Lanterna: Chorvatská klasika moderně

Populární středisko Lanterna se nachází na Istrii u obce Tar, přibližně 12 km severně od Poreče. Zjistěte, co vám může nabídnout.

Štítky:
  • Chorvatsko
  • Lanterna
Lanterna pláž CK Capro

Láska na celý život

Největší chorvatský poloostrov Istrie je už mnoho let oblíbenou destinací českých turistů. Nejen proto, že je nám tak blízko, ale i pro svou nádhernou přírodu, bezpečnost a milé obyvatele, s nimiž se bez problémů domluvíte i bez znalosti cizích jazyků.

Zalesněná Lanterna je srdeční záležitostí nás i našich klientů. Jezdili sem s námi už jako malé děti – a jako dospělí se rádi vrací se svými vlastními potomky.

písečná pláž v Lanterně

Modrá vlajka pro Lanternu

Čistota vody, upravenost pláže, bezbariérový vstup nebo dostupnost pitné vody. To jsou základní kritéria pro udělení mezinárodního ocenění Nadace pro ekologickou výchovu s názvem Modrá vlajka. Poloostrov Lanternase pyšní hned několika plážemi, které je získaly – a řadí se tak mezi nejlepší pláže světa.

Potěší vás výběr z různých typů pláží: oblázkových, písečných i skalnatých. Ty mají pro větší bezpečnost speciálně upravené vstupy do vody. Samozřejmostí jsou zde také sprchy.

Program pro děti - Lanterna

Nudu tady neznají

Lanterna je moderním střediskem ideálním pro milovníky aktivní dovolené. Je vhodná i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připravené aktivity na míru. Kromě upravených cvičebních ploch přímo na pláži tady najdete i další speciální prostory na cvičení. Pestrý program probíhá současně hned na několika místech, takže si vyberete cvičení, které vám vyhovuje nejvíce.

A když se vám nebude chtít sportovat, můžete třeba objevovat okolí. Linkový autobus vás přímo od recepce dopraví až do Poreče. Delegátka v místě pobytu vám ráda poradí i s dalšími tipy na výlety.

Ubytování v Lanterně CK Capro

Hotel, vila i apartmán

Ať už patříte mezi milovníky domácí atmosféry apartmánů nebo dáváte přednost hotelu, Lanterna nabízí všechny možnosti. Ubytovat se můžete v apartmánech pro 3, 4 nebo 6 osob. Vyberte si z nově renovovaného typu A, původního typu B nebo z našich prémiových apartmánů typu Sunset, které se nachází přímo v první řadě hned u moře, a kochejte se překrásným výhledem. K dispozici je vám také hotel Tamaris nebo ubytování v rodinných vilkách.

Milujete vaření i v cizině a rádi objevujete lokální potraviny? Pak je pro vás ideální zájezd s variantou vlastní přípravy jídla. Chcete-li si naopak užít dovolenou bez domácích povinností, máme pro vás připravený výběr různých variant stravování.

Zaujala vás Lanterna? Podívejte se na naši nabídku zájezdů

Zpět