Lanterna: Chorvatská klasika moderně

Populární středisko Lanterna se nachází na Istrii u obce Tar, přibližně 12 km severně od Poreče. Zjistěte, co vám může nabídnout.

Štítky:
  • Chorvatsko
  • Lanterna
Lanterna pláž CK Capro
Lanterna pláž CK Capro

Láska na celý život

Největší chorvatský poloostrov Istrie je už mnoho let oblíbenou destinací českých turistů. Nejen proto, že je nám tak blízko, ale i pro svou nádhernou přírodu, bezpečnost a milé obyvatele, s nimiž se bez problémů domluvíte i bez znalosti cizích jazyků.

Zalesněná Lanterna je srdeční záležitostí nás i našich klientů. Jezdili sem s námi už jako malé děti – a jako dospělí se rádi vrací se svými vlastními potomky.

písečná pláž v Lanterně
písečná pláž v Lanterně

Modrá vlajka pro Lanternu

Čistota vody, upravenost pláže, bezbariérový vstup nebo dostupnost pitné vody. To jsou základní kritéria pro udělení mezinárodního ocenění Nadace pro ekologickou výchovu s názvem Modrá vlajka. Poloostrov Lanternase pyšní hned několika plážemi, které je získaly – a řadí se tak mezi nejlepší pláže světa.

Potěší vás výběr z různých typů pláží: oblázkových, písečných i skalnatých. Ty mají pro větší bezpečnost speciálně upravené vstupy do vody. Samozřejmostí jsou zde také sprchy.

Program pro děti - Lanterna
Program pro děti - Lanterna

Nudu tady neznají

Lanterna je moderním střediskem ideálním pro milovníky aktivní dovolené. Je vhodná i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připravené aktivity na míru. Kromě upravených cvičebních ploch přímo na pláži tady najdete i další speciální prostory na cvičení. Pestrý program probíhá současně hned na několika místech, takže si vyberete cvičení, které vám vyhovuje nejvíce.

A když se vám nebude chtít sportovat, můžete třeba objevovat okolí. Linkový autobus vás přímo od recepce dopraví až do Poreče. Delegátka v místě pobytu vám ráda poradí i s dalšími tipy na výlety.

Ubytování v Lanterně CK Capro
Ubytování v Lanterně CK Capro

Hotel, vila i apartmán

Ať už patříte mezi milovníky domácí atmosféry apartmánů nebo dáváte přednost hotelu, Lanterna nabízí všechny možnosti. Ubytovat se můžete v apartmánech pro 3, 4 nebo 6 osob. Vyberte si z nově renovovaného typu A, původního typu B nebo z našich prémiových apartmánů typu Sunset, které se nachází přímo v první řadě hned u moře, a kochejte se překrásným výhledem. K dispozici je vám také hotel Tamaris nebo ubytování v rodinných vilkách.

Milujete vaření i v cizině a rádi objevujete lokální potraviny? Pak je pro vás ideální zájezd s variantou vlastní přípravy jídla. Chcete-li si naopak užít dovolenou bez domácích povinností, máme pro vás připravený výběr různých variant stravování.

Zaujala vás Lanterna? Podívejte se na naši nabídku zájezdů

Zpět