Detail zájezdu CK CAPRO s.r.o. (příloha ke smlouvě)

Kód zájezdu: 21GR6AEOLA37
Středisko: Aeolos Beach****
Země: Řecko
Region: Kos
Lokalita: Lambi
Stravování: Polopenze
Doprava: Letecky
Zájezd od: 15.9.2021
Zájezd do: 22.9.2021
Ubytování od: 15.9.2021
Ubytování do: 22.9.2021
Počet dní zájezdu: 8
Počet nocí zájezdu: 7
Karta zájezdu: Cvičení a relax na ostrově Kos
Program zájezdu: Jóga na řeckém ostrově Kos s Lucií Huříkovou - Program B
Text akce: Cena a volná kapacita nyní již pouze na ověření

Popis programu

ceník do 7.1.21/do 31.1.21 Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 18990/ 19990 Kč Dospělý v jednolůžkovém pokoji 24190/ 25190 Kč Dospělý v bungalovu směr zahrada 19990/ 20990 Kč Dospělý v bungalovu s výhledem na moře 20490/ 21490 Kč Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami 12 500 Kč Dítě do 2.let bez nároku na místo v letadle a služby 1 500 Kč

Lektoři

Lucie Huříková

Cvičební styly

Relaxace, Meditace, Pranajáma, Hathajóga, Vinyasa jóga, Asthanga Jóga, Dětská jóga

Ceník

Typ Cena
Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem směr moře 23 990 
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 29 500 
Dospělý v bungalovu směr zahrada 24 190 
Dospělý v bungalovu s výhledem na moře 24 390 
Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami 12 500 
Dítě do 2.let bez nároku na místo v letadle a služby 1 500 

Příplatky a slevy

Necvičící -500   / pobyt
All inclusive 3 500   / pobyt
GČP Rozsah 04 (Evropa do 15 000,-) 0 % spoluúčast 538   / pobyt
GČP Rozsah 06 (Evropa do 30 000,-) 0 % spoluúčast 726   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování ve zvoleném typu
 • stravování - polopenze formou švédských stolů
 • letecká doprava vč. transferů do/z hotelu
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRO, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Charakteristika střediska

Poloha

Nachází se přibližně 5 km od hlavního města Kos, v oblasti Lambi, cca 25 km od letiště.

Vybavení a služby

Venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, dětské brouzdaliště, vířivka, vstupní hala s recepcí, bar, taverna, restaurace, sauna, WiFi zdarma ve veřejných prostorách, internetový koutek za poplatek.

Pláž

Písečnooblázková pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na trávníku zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové hotelové pokoje vybavené koupelnou se sprchou nebo vanou,WC, fénem, klimatizací, telefonem, lednicí, TV/SAT, balkon/terasa
Bungalovy - viz vybavení pokoje, dvoupodlažní budovy: strana k moři/výhled na moře

Služby a možnosti dalšího využití

Strava

Polopenze, možnost all inclusive za příplatek

Možnosti dalšího vyžití

 • Zdarma: tenis, squash, stolní tenis (vše oproti kauci). Hřiště na volejbal a fotbal, fitness.
 • Za poplatek: minigolf, kulečník, sauna, půjčovna kol.

Pravidelné zábavné programy.

Výlety

NISSYROS
Ostrov přezdívaný též „spící sopka“ se může stát cílem vašeho výletu, vyberete-li si celodenní lodní výlet na Nisyros. Zde vás čeká zcela bezpečný a snadný sestup do kráteru, který pro mnohé bude jistě neopakovatelným zážitkem. Ostrov vznikl erupcí sopky, občas činné ještě ve středověku. Dnes se však její činnost omezuje už jen na solfatáry. Po návštěvě největšího kráteru na ostrově budete moci obdivovat malebné uličky přístavu a zároveň hlavního města Mandraki, lemované bělostnými domky s barevnými okenicemi a balkony. Vystoupáte k ruinám johanitské pevnosti, která dodnes slouží jako klášter s pozdně byzantským jeskynním kostelem zasvěceným Panně Marii (Panagia Spiliani). Odtud se vám naskytne nezapomenutelný výhled na přilehlý ostrůvek Gialy a celé městečko Mandraki, kde budete mít také dostatek času na občerstvení a nákupy. Oběd není zahrnut v ceně.

Orientační ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let/děti 0-2 roky (Agios Fokas, Psalidi, Kos, Marmari, Tigaki, Mastichari): 1.890 Kč/590 Kč/nelze

TURECKO – BODRUM

Využijte příležitosti a navštivte během své dovolené dvě země – pojeďte s námi na celodenní lodní výlet do Turecka! Z přístavu hlavního města Kos se vydáte na plavbu do Bodrumu, při které můžete poznat jedinečné turecké pobřeží. Město Bodrum se nachází na členitém poloostrově, cca 7 námořních mil od Kosu a cesta lodí tam trvá přibližně 50 minut. Bodrum, ve starověku známý jako Halikarnas, je místem posledního odpočinku krále Mausola, jehož Mauzoleum je jedním ze sedmi divů světa. Pozůstatky monumentální hrobky budete moci navštívit v rámci svého volného času, stejně tak hrad sv. Petra z 15. století, který dnes slouží jako muzeum podvodní archeologie. Po procházce přístavem vás místní autobus zaveze na vyhlídku k větrným mlýnům, kde budete mít přístav s pevností jako na dlani, otevře se vám přilehlá zátoka Gümbet a dohlédnete i na pobřeží ostrova Kos. Autobusem budete pokračovat do archeologické lokality Myndos Gate a poté do zlatnického centra a manufaktury na výrobu proslulých tureckých koberců. Po návratu zpět do přístavu budete moci ochutnat turecké speciality v jedné z místních restaurací a užít si pravé nakupování a smlouvání v nákupních ulicích, kde najdete nekonečné množství obchodů a bazarů se zbožím všeho druhu. V ceně výletu je zahrnuta přístavní taxa, oběd není zahrnut.

Orientační ceny výletu:
Dospělá osoba/ děti 2 – 12 let/děti 0-2 roky: 1.590 Kč/790 Kč/190 Kč

TŘI OSTROVY

Tento relaxační, koupací, lodní výlet je vhodný pro všechny věkové kategorie. Loď vyráží na svoji plavbu dopoledne z přístavu Kos, odkud míří na malebný ostrov Kalymnos do městečka Pothia, kde je podáván oběd v malebné taverně a kde poznáte, jak se zpracovávají mořské houby. Poté výlet pokračuje na neobydlený ostrůvek Plati, kde je možnost vykoupat se přímo z lodi v průzračné vodě krásné zátoky. Dále navštívíte ostrov Pserimos, kde budete mít čas na koupání na nádherné písčité pláži.

Orientační ceny výletu:
Dospělá osoba/ děti 2 – 12 let: 1.390 Kč/690 Kč

OKRUH OSTROVEM

Celodenní výlet autobusem po ostrově. První zastávka je v hlavním městě Kos, kde navštívíte centrální náměstí Eleftherias, největší archeologickou lokalitu přímo v centru města, a známý Hipokratův platan. Poté pokračujete k nejkrásnější a nejznámější památce ostrova – do Asklepia. Další zastávka je v malebné horské vesničce Zia, kde vás čeká panoramatický výhled. Dalším cílem cesty je výběžek Kefalos se zátokou Kamari, kde v rámci svého volného času budete moci ochutnat některou z místních specialit v taverně přímo u pláže, nebo se můžete jít vykoupat. Poslední zastávkou je vesnice Antimachia, kde budete moci navštívit zříceninu hradu.

Orientační ceny výletu:
Dospělá osoba/ děti 2 – 12 let: 1.390 Kč/690 Kč

ŘECKÝ VEČER

Pokud chcete poznat řeckou kulturu, tento výlet je pro vás! Vyráží se autobusem v odpoledních hodinách do vesničky Zia, která je proslulá nejkrásnějším výhledem na západ slunce. Budete mít volný čas na vyfocení, procházku či nákupy. Dále se přesuneme do místní taverny, kde pro vás budou připraveny předkrmy, různé řecké speciality, místní víno a samozřejmě zábavný program formou řeckých tanců, hudby atd. Nechte se pohltit pravou řeckou atmosférou!

Orientační ceny výletu:
Dospělá osoba/ děti 2 – 12 let: 1.390 Kč/690 Kč

Doprava

Letecká. Časy odletů budou vypsány v záložce "Program zájezdu" ve chvíli, kdy budou známy. 

Datum tisku: 29.7.2021 01:57
URL stránky: https://www.capro.cz/zajezdy/tisk/joga-na-reckem-ostrove-kos-s-lucii-hurikovou.html