Detail zájezdu CK CAPRO s.r.o. (příloha ke smlouvě)

Kód zájezdu: 21IT5MEDIA22
Středisko: Hotel Park Terme Mediterraneo****
Země: Itálie
Region: Ischia
Lokalita: Forio
Stravování: Polopenze
Doprava: Letecky
Zájezd od: 5.6.2021
Zájezd do: 12.6.2021
Ubytování od: 5.6.2021
Ubytování do: 12.6.2021
Počet dní zájezdu: 8
Počet nocí zájezdu: 7
Karta zájezdu: Cvičení a relaxace na Ischii - Hotel Park Terme Mediterraneo****
Program zájezdu: Jógový pobyt na ostrově Ischia s Vlaďkou Petrtýlovou - Program B
Text akce: FIRST MINUTE cena při rezervaci do 30.12.20 do 12:00

Popis programu

Lektoři

Vlaďka Petrtýlová

Cvičební styly

Jóga

Ceník

Typ Cena
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 26 350 
Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 22 850 
Dítě do 2 let bez nároku na služby 1 500 
Dítě od 2 do 6 let se 2 dospělými osobami 15 990 
Dítě od 6 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami 17 290 

Příplatky a slevy

Necvičící -500   / pobyt
Přistýlka -1 500   / pobyt
Pokoj superior - dospělý 1 500   / pobyt
GČP Rozsah 04 (Evropa do 15 000,-) 0 % spoluúčast 538   / pobyt
GČP Rozsah 06 (Evropa do 30 000,-) 0 % spoluúčast 726   / pobyt
E1122225_Komplexní pojištění turistické (do 20.000,-) 276   / pobyt
E1122226_Komplexní pojištění turistické (do 30.000,-) 326   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • stravování - polopenze
 • letecká doprava vč. transferů do/z hotelu
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • cvičení podle druhu programu, viz záložka "Program zájezdu"
 • hotelový shuttle bus na pláž
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena NEZAHRNUJE pobytovou taxu splatnou na místě (cca 3€/os/noc)

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRO, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.

Charakteristika střediska

Poloha

Rozsáhlý komplex několika budov v krásné zahradě. Depandance mimo areál hotelu (cca 250-400 m). Nákupní možnosti v blízkém okolí, centrum Forio cca 2,5 km. Termální park Poseidonovy zahrady cca 1 km (hotelový minibus zdarma). Autobusová zastávka 50 m.

Vybavení a služby

2 termální bazény (venkovní a vnitřní), restaurace, bar, recepce, WiFi ve společných prostorách

Pláž

Písečná pláž Citara s oblíbenými termálními parky Poseidonovy zahrady cca 1 km (hotelový minibus zdarma). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny: klimatizace (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), TV/SAT, telefon, terasa

Služby a možnosti dalšího využití

Strava

Polopenze

Možnosti dalšího vyžití

Stolní tenis

Výlety

PŮLDENNÍ VÝLET KOLEM OSTROVA ISCHIA (pondělí)

Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova, výjezd do nejvýše položené vesnice Serrara Fontana se zastávkou na výborné ostrovní cappuccino, brusketu či lokální víno (úhrada za občerstvení na místě). Dále následuje procházka rybářskou vesničkou Sant Angelo, která se nachází v termálně nejaktivnější zóně ostrova. Během výletu zastávka na ochutnávku místních likérů jako limoncello či rucolino. Doba trvání cca 5 hodin.

Cena: dospělí 660 Kč, děti 3-6 let 530 Kč

ARAGONSKÝ HRAD (pátek)

Po snídani odjezd do malebné původně rybářské vesnice Borgo di Celsa, současné Ischia Ponte. Společná procházka městečkem s výkladem o historii Ischia Ponte a Aragonského hradu. Následně výjezd výtahem na skalní výběžek do výše 115 m.n.m. kde se rozkládá samotný hrad, jeho kostely, paláce, kláštery, pohřební místnosti jeptišek Klarisek, také rozsáhlé zahrady a krásná zákoutí. V části hradu společná procházka s průvodcem, dále individuální volno v době trvání cca 2,5 hodin jak na prohlídku hradu, tak na procházku městečkem Ischia Ponte s možností nákupů. Hrad s dlouhou historií byl založený v roce 474 př. n. l., posléze rozšířen Římany a největšího rozkvětu zažil za vlády rodu Anjou, Aragonců a Bourbonů. Nyní je v soukromém vlastnictví. Cena nezahrnuje vstup do hradu 10 EUR.

Cena: dospělí 550 Kč, děti 3-6 let 440 Kč

OSTROV CAPRI (úterý)

Celodenní výlet na ostrov římských císařů, Capri, perlu Tyrhénského moře. Dopolední prohlídka města Anacapri s možností návštěvy kostela Sv. Michala (vstupné €3) s věhlasnou majolikovou podlahou nebo slavné vily S.Michele Axela Munteho (vstupné €8), obrazárny Casa Rosa (vstupné €3,50) se sochami císaře Tiberia nalezenými na dně Modré jeskyně, nebo výjezd lanovkou na Monte Solaro (vstupné €10), nejvyšší horu Capri s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy. Možnost oběda v restauraci, turistické menu (možnost skupinového menu za €15). Odpoledne prohlídka hlavního města ostrova, procházka starobylou čtvrtí – přes malebnou Piazzeta s hodinovou věží, kolem slavného hotelu Quisisana až ke klášteru Sv. Jakuba, odkud vede slavná zik-zak ulička Via Krupp a kde se nacházejí Augustovy zahrady s nádhernými vyhlídkami na tři kamenné Faraglioni a Marina Picola (vsupné do zahrad €1). Na závěr možnost fakultativní plavby lodí kolem ostrova (€16) s návštěvou jeskyně Grotta Bianca a Grotta Verde. Pro zájemce je možná i návštěva světoznámé Modré jeskyně (vstupné €12).

Cena: dospělí 2 100 Kč, děti 3-6 let 1 680 Kč (vstupné do objektů není v ceně výletu)

POMPEJE A VESUV (čtvrtek)

V časných ranních hodinách odjezd autobusem na pevninu a po dálnici přejezd do Pompejí. Dopolední prohlídka archeologického areálu Pompei s českým průvodcem, trvání 2,5-3 hodiny. Na úpatí Vesuvu zastávka na oběd (skupinové menu 15 €, není v ceně výletu). Výjezd do kvóty 1 000 m.n.m., kde je vstup do Národního parku Vesuvio a výstup na aktivní vulkán Vesuv do nadmořské výšky 1 280 m.n.m. Vhodná turistická obuv. Upozornění: Výlet není vhodný pro osoby s pohybovými obtížemi.
Vstupné (není v ceně): Areál Pompeje 15 EUR, Národní park Vesuvio 10 EUR, doprava minibusem s oprávněním vjezdu na vulkán: cca 5–8 EUR/os. (dle počtu osob ve skupině)

Cena: dospělí 1 600 Kč, děti 3-6 let 1 280 Kč

LODNÍ VÝLET

Objevte s námi ostrov námořníků a citronů – Procidu. Procida je nejmenším ostrůvkem neapolského zálivu, místo málo objevené turisty. Oblíbený výlet zahrnuje lodní okružní plavbu kolem ostrova Procida se zastávkami na koupání v moři z paluby lodi a následně více než dvouhodinovou zastávku v malebném pitoreskním přístavu Coricella, kde bude podáván lehký oběd a ovoce (v ceně výletu). Po celý den neomezená konzumace vody a vína na palubě lodi. Odjezd z Foria kolem 10.00, návrat cca v 17.30 hodin.

Cena: 1 600 Kč dospělý, děti 3-6 let 1 280 Kč

SORGETO A ANTICKÉ LÁZNĚ (středa)

Půldenní výlet do zátoky horkých pramenů Sorgeto u slavné pláže Maronti. Příjezd autobusem nad zátoku Sorgeto, odtud po cca 270 schodech sestoupíme do míst, kde ze skály vyvěrají horké termální prameny a ohřívají mořskou vodu na 35–40 C. Koupání v kamenných vanách s híorkou mořskou vodou, ohřívání vajíček přímo ve vařícím prameni. Po cca 2 hodinách odjezd lodí k pláži Maronti a procházka skalní soutěskou k antickým římským lázním Cava Scura, které jsou i po 2tisících letech v provozu v takřka nezměněné podobě. Následuje prohlídka lázní s možností koupání přímo v lázních (za poplatek 15 EUR) či využití např. bahenního zábalu. Zajímavou součástí lázní je i tzv. „Stalinova taverna“, kde je možné se občerstvit chutnou bruschettou. Návrat do hotelu v cca 15.30 hod. S sebou plavky, koupací čepici a boty do vody.


Cena: 660 Kč dospělý, děti 3-6 let 530 Kč

 

 

CENY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ

Doprava

Letecká - předpokládané časy letů: TAM 6:05 - 8:05, ZPĚT 8:55 - 10:50

Datum tisku: 17.1.2021 23:17
URL stránky: https://www.capro.cz/zajezdy/tisk/jogovy-pobyt-na-ostrove-ischia-s-vladkou-petrtylovou.html