Detail zájezdu CK CAPRO s.r.o. (příloha ke smlouvě)

Kód zájezdu: 19TR9SBCHA34
Středisko: Salamis Bay Conti hotel*****
Země: Severní Kypr
Region: Famagusta
Lokalita: Famagusta
Stravování: Ultra All Inclusive
Doprava: Letecky
Zájezd od: 17.8.2019
Zájezd do: 24.8.2019
Ubytování od: 17.8.2019
Ubytování do: 24.8.2019
Počet dní zájezdu: 8
Počet nocí zájezdu: 7
Karta zájezdu: Dovolená se cvičením na Severním Kypru
Program zájezdu: Cvičení a relaxace u moře s Michalem Šubrem - Program A
Text akce: VYPRODÁNO !!!

Popis programu

Lektoři

Michal Šubr

Cvičební styly

Latino dance, Dance aerobic, SH´BAM®, BODYBALANCE®, LES MILLS TONE, Expres trénink, P-class

Ceník

Typ Cena
Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 27 890 
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 33 890 
1. dítě od 2 do 12 let na přistýlce 7 990 
2.dítě od 2 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami 13 988 
Dítě do 2 let bez nároku na služby 1 200 

Příplatky a slevy

3. dospělá osoba v pokoji (přistýlka) -1 000   / pobyt
E1122226_Komplexní pojištění turistické (do 30.000,-) 326   / pobyt

Cena zahrnuje

 • ubytování v hotelovém pokoji
 • stravování - ultra all inclusive
 • letecká doprava vč. transferů
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • cvičení podle druhu programu v rozsahu 2 lekcí denně
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Doplňující informace

 • V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Cena platí pro dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 15-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRO, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části ( až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Charakteristika střediska

Poloha

Hotelový komplex s vilkami se nachází v klidné zóně, cca 8 km od historického centra městečka Famagusta, přímo na krásné písečné pláži.

Vybavení a služby

Vnitřní bazén, velký venkovní bazén, wellness centrum, sauna, turecké lázně, fitness, dětský bazén, vířivka, vstupní hala s recepcí, konferenční sál, disco, restaurace, lobby bar, beach bar, pool bar, večerní animační programy, mini club pro děti, casino, obchodní pasáž.

Pláž

Písečná s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, přímo u hotelu.

Ubytování

Hotelové pokoje a bungalovy s možností až dvou přistýlek, koupelna/WC, fén, klimatizace, minibar (za poplatek), trezor, TV, WiFi, telefon, balkon nebo terasa.

Služby a možnosti dalšího využití

Strava

Ultra All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, pozdní snídaně, zmrzliny, turecké palačinky, cukrárna, občerstvení během dne, noční snack, a la carte restaurace (turecká a čínská, rezervace nutná – rezervační poplatek), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a některé importované nápoje, lze čerpat v čase 8:00 – 2:00

Možnosti dalšího vyžití

3 tenisové kurty s osvětlením za poplatek, volejbal, aerobic, fotbalové hřiště, za poplatek - masáže, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, biliár, vodní sporty na pláži.

Výlety

FAMAGUSTA
Během jednoho z nejhezčích a nejobsáhlejších výletů navštívíte klášter sv. Barnabáše, zakladatele Kyperské pravoslavné církve a patrona ostrova. Dále pak jedno z největších starověkých nalezišť město Salamina, kde budete mít možnost prohlédnout zachovalé a dodnes používané starověké divadlo, lázeňský komplex,  gymnasium, pozůstatky soch a mozaik. Po obědě se vydáte do samotné Famagusty, která byla na vrcholu své největší slávy v době vlády Lusignanů. V centru Famagusty, které je ohraničeno benátskými hradbami, naleznete spousty  středověkých památek z doby vlády Lusignanů a Benátčanů. K jedné z nejimpozantnějších památek bezpochyby patří gotická katedrála sv. Mikuláše (dnes mešita),  Othelova věž, která dostala své jméno podle slavné Shakespearovské hry. Na závěr výletu navštívíte nechvalně proslulé „město duchů“ Varoshu, které bylo v roce 1974 uzavřeno a necháno na pospas času.

Cena zahrnuje – transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena:  50 Euro


KYRENIA
Ideální výlet pro milovníky středověkých hradů a přírody. Jako první navštívíte hrad sv. Hilariona, který nechali postavit již Byzantinci. V té době Hilarion spolu s hradem Bufavento a Kantara sloužil jako hrad strážný. Ze všech tří zmíněných hradů je výborný výhled na moře a Byzantinci mohli tak díky nim sledovat lodě připlouvající k ostrovu.   V průběhu vlády Lusignanů byl přestavěn na letní královské sídlo. O Hilarionu se také tvrdí, že se stal inspirací pro Walta Disneyho pro hrad zlé královny ve Sněhurce. Z hradu je nádherný výhled na celé pobřeží Kyrenie.  Další zastávkou je opatství a vesnička Bellapais. Opatství je považováno za mistrovské dílo gotického umění a ze svých ochozů nabízí fantastický výhled na Kyrenii. Po obědě se vydáme do samotné Kyrenie, kde si jako první prohlédneme Kyrénský hrad, který sloužil jako obraný hrad a sídlo Lusignanů. V době kolonizace pak také sloužil jako vězení hlavně pro členy organizace EOKA.  V pevnosti se nachází také známé muzeum antického vraku starého cca 2300 let. Poté následuje volný čas v přístavu, který je považován za nejkrásnější na celém Kypru.

Cena zahrnuje – transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, vstupy a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 50 Euro


PŮLDENNÍ NICOSIA
Největší zajímavostí tohoto výletu je možnost překročení hranic do sousedního státu – Kyperské republiky a „Zelenou linii“. V průběhu tohoto výletu navštívíte s průvodcem starou část turecké části Nicosie. Pěší okruh městem začíná u Kyrénské brány, kde se nachází i informační centrum a zbytky středověkých hradeb. Dále budete pokračovat směrem k hranicím přes Atatürkovo náměstí, kde kdysi stával osmanský palác. Cesta vede kolem bývalého kostela sv. Jíří, dnes Velkého hamamu až k jednomu z nejzachovalejších osmanských hostinců  Buyuk hanu (Velkému hostinci). Dále uvidíte obrovskou katedrálu sv. Sofie, která byla po dobytí ostrova Osmany přestavěna na mešitu. Poté následuje rozchod, během kterého můžete nakupovat buď v turecké části města nebo přejít na stranu řeckou, na které máte možnost zakoupit i jedno z nejstarších vín na světě – sladkou sytě červenou Commandarii. K přechodu hranice do Kyperské republiky je potřeba cestovní pas!

Cena zahrnuje – transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce.

Orientační cena: 35 Euro


POLOOSTROV KARPAZ
Na tomto výletě budete mít možnost poznat typický kyperský život a uvidíte nejzajímavější část ostrova Kypr, civilizací dosud nedotčenou přírodu, kde dodnes žijí polodivocí osli. Poloostrov je také jedinou částí ostrova kde nedošlo k přesídlení obyvatelstva a řečtí i turečtí Kypřané zde žijí vedle sebe.  Během výletu navštívíte lidovou stáčírnu olivového oleje s možností ochutnávky i nákupu oleje. Poté se vydáte ke klášteru sv. apoštola Onřeje, což je nejvýznamnější poutní místo řeckých Kypřanů v severní části ostrova a zároveň nejvýchodněji položená stavba na ostrově. Po obědě v restauraci u pláže Vás čeká koupání na nejkrásnějších pláží na světě – Zlaté pláži a oběd. Po cestě se také krátce zastavíme ve vesničce Dipkarpaz s možností prohlídky vesnické mešity.

Cena zahrnuje – transfer, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce a oběd bez nápojů.

Orientační cena: 50 Euro 

Doprava

Letecky - upozorňujeme, že cestovní pas musí mít platnost minimálně 5 měsíců po návratu z Vaší dovolené

Očekávaný odlet z Prahy 9:35
Očekávaný přílet do Prahy 8:45

Očekávaný odlet z Brna 19:20
Očekávaný přílet do Brna 18:25

Datum tisku: 21.8.2019 10:28
URL stránky: https://www.capro.cz/zajezdy/tisk/cviceni-a-relaxace-u-more-s-michalem-subrem.html?_mode_production=1