Maruška Vaverková

Vaverková Marie

Specializace:
Zumba Kids, HIIT, Zumba® Fitness, Bodystyling
Zájezdy lektora

Ahoj všem milovníkům tance a pohybu!
Jmenuji se Maruška a ráda spojuji lidi tancem, cvičením a radostí. Od 9 let jsem se závodně věnovala street dance a hip hopu.V roce 2015 jsem objevila Zumbu a od té doby šířím její radost mezi ostatní. ✨
Jsem rodačka z Brna, mezi mé oblíbené taneční styly patří merengue a cumbia, ale vlastně vám ráda zatančím na cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na rtech. 💃
Nově se věnuji také Zumba kids a tančení s malými dětmi mi přináší nový taneční rozměr. 😄☺️
Ráda chodím zaskakovat na lekce HIIT, či bodystylingu, takže pro Vás mohu vymyslet různé varianty na formování těla.
Těším se na Vás, ať už na cvičení nebo na společné dovolené. 

Sportovní vzdělání

• Fitness kurz
• Zumba fitness kurz
• Zumba kids kurz

Instagram

 

Pravidelné rozvrh
Den Od Co Kde
Pondělí 15:30 - 16:30 Zumba Kids Miš maš fitness Brno
Pondělí 19:30 - 20:30 Zumba Fitness Posilovna Velký průvan, Brno
Středa 15:30 - 16:30 Zumba Kids Miš maš fitness Brno
Středa 19:00 - 20:00 Zumba Fitness Miš maš fitness Brno
Čtvrtek 19:30 - 20:30 Zumba Fitness Posilovna Velký průvan, Brno

Zájezdy lektora

Globales Playa Santa Ponsa
Novinka
Fotogalerie

Zumba na ostrově Mallorca s Maruškou Vaverkovou

Globales Playa Santa Ponsa***

Španělsko
Mallorca
lokalita:
Santa Ponsa

Santa Ponsa

Vítejte v Santa Ponsa, v jednom z nejvyhlášenějších a nejnavštěvovanějších baleárských letovisek. Kvalitou svých služeb a rozsahem možností zábavy si takový popis tento resort obklopující malebný záliv Cala de Santa Ponca rozhodně zasluhuje. Najdete ho na jihozápadním pobřeží největšího španělského ostrova Mallorca, kousek od dálnice mířící do metropole Palma a k mezinárodnímu letišti.

Prázdninové středisko Santa Ponca je velice oblíbené u milovníků golfu, sportů – obzvláště vodních, dobrého jídla a pití, relaxace na plážích a výletů do širokého okolí. Díky své poloze stranou od rušných letovisek jako Magaluf a Palmanova, avšak zároveň u dálnice směrem do hlavního města, doslova vybízí ke klidné relaxaci i poznávání zajímavých míst jižní Malorky.

V zálivu Santa Ponsa se rozkládá pěkná písečná pláž s ideálními podmínkami ke koupání i skotačení vašich dětí. Navazuje na ní příjemný parčík plný stromů táhnoucí se až k náměstí Placa Santa Ponsa. Populární Cala Santa Ponca měří na délku asi 700 metrů a na šířku téměř 100 metrů. Zahrnuje veškeré turistické vybavení od lehátek a slunečníků přes dozor plavčíka až po sprchy a toalety.

Městečko Santa Ponsa je plné obchůdků, barů a restaurací jako Reno, Mesón del Rey nebo El Ceibo. V hlavní sezoně pulzuje rušným životem, navíc je odsud dobré spojení linkovými autobusy do hlavního města. Na své si zde přijdou golfisté, okolí je plné resortů v čele s Golf Santa Ponsa, Golf de Poniente a Golf de Andratx. Samozřejmostí je plně vybavená infrastruktura zahrnující supermarkety, lékárny, bankomaty, poštu a nemocnici.

Cvičební styly:
Zumba®

Zumba®

Zumba kombinuje zábavné s efektivním. Používá se latinskoamerická, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoliv kombinovat.

Gabriela Cyrnerová, Martin Jurek a další
,
Bodystyling

Bodystyling

Silově vytrvalostní trénink zaměřený na posílení hlavních svalových skupin celého těla, pro rozvičení a zahřátí používá jednoduchých kroků spojených do nenáročných choreografií, závěr hodiny tvoří strečink.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování
Marie Vaverková, Klára Kováčová a další
Lektoři:
Marie Vaverková
Maruška Vaverková

Marie Vaverková

Specializace:
Více informací
17. - 24.8.2024
Číslo zájezdu:  24ESAGLMIA33
Program C
Doprava: Letecky
Strava: All inclusive
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
24 690