k

MyAcro

Specializace:
AcroYoga
Zájezdy lektora

Danča Plháková a Vláďa Urbánek. Jsme certifikovaní lektoři, stojící za projektem MyAcro. V něm se už více než dva roky úspěšně podílíme na rozvoji amatérské akrobatické scény v Brně. Oba jsme se, po dřívějších angažmá v jiných sportovních odvětvích, začali před více než čtyřmi lety věnovat párové akrobacii. Po dosažení určité úrovně nám pak přišlo přirozené, začít párovou akrobacii vyučovat ostatní.

Z původní jedné lekce týdně jsme výuku postupně rozšířili na dvě lekce v pondělí a jednu ve čtvrtek. Tyto lekce jsou určeny pro všechny stupně pokročilosti, kdy připravujeme program vždy podle registrovaných účastníků. K tomu máme navíc jednou až dvakrát do měsíce workshopy, určené pro menší počet cvičenců. Protože se jim díky tomu můžeme věnovat intenzivněji, dosahují v krátkém čase výrazných pokroků.

Přirozeně se sami stále vzděláváme na českých i mezinárodních workshopech a festivalech. Za dobu naší spolupráce jsem si vytvořili vlastní styl, který je sportovní, ale také hravý a staví na neustálém objevování nových prvků, přechodů a sestav. Kreativita je v našem pojetí jedním ze stavebních kamenů našich sestav.

O naší úspěšné cestě hovoří i působení na české a mezinárodní scéně, kdy jsme v nedávné době učili např. na Summer Czech Acro festivalu nebo na největším evropském akrobatickém festivalu v nizozemském Arnhemu. Zde jsme učili workshop pro více než 40 účastníků v úžasném věkovém rozmezí 6 - 60 let. Jsme také zapsanými lektory na českém Czech Acro Convention - oficiálně největším českém festivalu za účasti zahraničních lektorů i studentů z okolních zemí.

Samozřejmou součástí našich aktivit jsou velice žádaná akrobatická vystoupení, která svojí rozmanitostí dokážou zpestřit firemní večírek, ples i sportovní akci.

Pro zájemce, kteří jsou časově omezeni, nebo mají rádi soukromí, připravujeme privátní lekce, které se mohou odehrávat nejen v pronajatém sále, ale i u samotných účastníků doma. Tedy v pohodlí, které je pro ně nejcennější.

Kromě dospělých účastníků je součástí naší výuky také práce s dětmi. Akrobacie jim otevírá možnosti pro kreativitu, učí je jak sebedůvěře, tak také práci v kolektivu a důvěře v partnery.

Nejsme jen zapálenými akrobaty, ale máme rádi i další sporty, jejichž působení se do naší práce samozřejmě také promítá. Učíme v Brně a kromě centra města nás najdete ve Slatině ve studiu B-Crew, kde jsme nově našli skvělé zázemí pro naše aktivity.

Zájezdy lektora

Párová akrobacie u moře s MyAcro

Apartmány Ammos Beach

Řecko
Karpathos
lokalita:
Pigadia
9226.jpg

Pigadia

Pigadia je přístavem a zároveň hlavním městem řeckého ostrova Karpathos.

Cvičební styly:
Párová akrobacie

Párová akrobacie

Párová akrobacie představuje kreativní a komplexní formu pohybu. Spojuje jógu, párovou akrobacii a terapii ve formě tzv. terapeutického létání a thajské masáže. Jedná se o nesmírně obohacující praxi, která nás může posunout v mnoha aspektech o kus dál. Kombinuje posilování, protahování a spolupráci s partnerem. Akrojógová praxe je otevřená všem, kteří rádi zkouší nové věci a chtějí mít z pohybu radost. Předchozí zkušenosti s jógou nesjou potřeba.

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování, Body & Mind (jóga, pilates...)
Lektoři:
MyAcro
k

MyAcro

Specializace:
  • AcroYoga
Více informací
12. - 19.6.2020
Číslo zájezdu:  20GR5AMMOA24
Program AB
Doprava: Letecky
Strava: Bez stravy
Délka pobytu: 8 dní 7 nocí
14 890 
15 890