13083.jpg

Mušková Sylva

Specializace:
Jóga pro těhotné, Vinyasa jóga, Hathajóga
Zájezdy lektora

Vedu lekce vinjásy, hatha, těhotenské a paddle board jógy. Ve vlastní praxi mě baví hlavně aštánga. Zajímají mě především anatomické souvislosti a účinky ásan na různé úrovně těla i psychiky a tak se při lekcích snažím předávat poznatky komplexně dál svým studentům. Krom praxe jógy mě baví i hula hoop a spousta dalších sportů. Důležité je podle mě k věcem přistupovat s hravostí a nadhledem, ať se jedná o sport nebo další činnosti. V tuhle chvíli akorát přecházím na podzimní rozvrh a mám pravidelně lekce v pondělí a ve středu večer v SK Hamr, Záběhlice a pak hatha jógu ve středu odpoledne v Thaj Samui v Michli.

Zájezdy lektora

13653.jpg
Fotogalerie

Joga víkend s Luckou Hříbalovou a Sylvou Muškovou

Resort Equitana

Česká republika
Středočeský kraj
lokalita:
Březnice - Martinice
13651.jpg

Březnice - Martinice

Cvičební styly:
Ranní jóga

Ranní jóga

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Karolina Racková
,
Vinyasa jóga

Vinyasa jóga

Vinyásajóga je dynamický styl jógy, kde je propojena jógová praxe s pránájámou s plným jógovým dechem, s uddijána mudrou kontrolou podbřišku a s udždžají dechem vítěze. V lekci se pokusíme uvolnit mysl, prožít přítomný okamžik v celé jeho kráse a uvědomit si propojení mezi tělem a myslí. Jednotlivé pozice, asány, jsou plynule spojovány sestavou vinyásy a to vede k prohřátí, posílení a protažení svalů. Necháme se vést vlastním rytmem dechu z jedné pozice do druhé, budeme naslouchat našemu tělu a spojíme se s vlastním středem. Pravidelným cvičením se zvýší naše flexibilita, získáme vnitřní sílu, vyrovnanost a časem možná přeneseme praxi jógy do každodenního života. Cvičení přináší prokrvení, okysličení a prohřátí celého organismu a tím vede k celkové regeneraci. Lekce vycházejí z hatha jógy a jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro ty, kdo chtějí klasickou hatha jógu prožít trochu jinak.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Simona Helová, Michaela Brodská a další
,
Pilates

Pilates

Druh cvičení, který lze zařadit do kategorie Body and Mind. Je to promyšlený systém cvičení zaměřený na získání optimálního tělesného a duševního stavu organismu jako celku s hlavním důrazem na zpevnění jeho centra – tzv. jádra neboli „power house“. Posiluje a tonizuje hluboký stabilizační svalový systém pomocí balančních cviků, vyrovnává svalovou nerovnováhu protahovacími a posilovacími cviky a celkově harmonizuje a pozitivně vylaďuje organismus. Jednoduše řečeno – je to pomalé systematické cvičení většinou v nízkých polohách na podložce, doplněné cvičebními pomůckami jako jsou overbally, therabandy, velké míče, balanční podložky apod. Pilates je vhodné naprosto pro každého a má neuvěřitelné výsledky.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Hana Ondřejová, Anett Choutková a další
,
Jógalates

Jógalates

Styl jógy kombinující jógu, powerjógu a pilates jako fitness systém zaměřený převážně na zpevňování svalového korzetu, zlepšení fyzické a psychické kondice, relaxaci. Jsou využívány pozice z pilates, které jsou aplikovány pro zvýšení efektu do systému powerjóga.

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Martina Horáková, Tereza Beránková a další
,
Jóga

Jóga

Nejznámější zmínky o józe pocházejí z Bhagavadgíty (200 př. n. l.). Pomocí jógy je možné překonat nepravé ego (ahankára), díky němuž se upínáme na dočasnou hmotnou existenci. Zdrojem utrpení (duhkha) je naše hmnotné tělo a hmotný svět. Dle filosofie jógy pravá podstata bytí spočívá ve věčném bytí (sat), vědomí (čit) a blahu (ánanda).

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...)
Jana Cvoreňová, Pavlína Klusáčková a další
Lektoři:
Sylva Mušková
13083.jpg

Sylva Mušková

Specializace:
  • Jóga pro těhotné
  • Vinyasa jóga
  • Hathajóga
Více informací
,
Lucie Hříbalová
11733.jpg

Lucie Hříbalová

Specializace:
  • Powerjóga
  • Jemná jóga
  • Problémové partie a další
Více informací
22. - 24.11.2019
Číslo zájezdu:  19CZEQUITA47
Program B
Doprava: Vlastní
Strava: Snídaně
Délka pobytu: 3 dny 2 noci

Rychlá objednávka

13653.jpg

Joga víkend s Luckou Hříbalovou a Sylvou Muškovou

Resort Equitana

22. - 24.11.2019
3 230 
Zavřít Popup