Lemaja Allan

Lemaja Allan

Specializace:
Brazilský funk, Tanec
  • Allane ty jsi z Brazílie, že?

Ano, přímo z Rio de Janeiro.

  • Proč jsi odešel z Brazílie zrovna k nám do České republiky?

V roce 2003 jsme byli v Praze na Mistrovství světa v Hip Hopu pod organizací FISAF. Vyhráli jsme v Brazílii národní kvalifikaci a dostali se do Prahy reprezentovat naši zemi. Lidé si zamilovali náš tanec a byl jsem pozván v létě 2004 učit do České republiky. Jednalo se o soustředění ATS Domina a letní školu v Pelhřimově. Nakonec jsem v Čechách zůstal, protože jsem měl spoustu nabídek na workshopy jak v České republice, tak i na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Anglii a v jiných evropských zemích.

  • Jaké jsou rozdíly mezi Českou republikou a Brazílií?

Je jich spousta, ale Češi jsou stydlivější než Brazilci, hlavně co se týče ukázky emocí na veřejnosti. To je jeden z důvodů, proč se mi tanec tolik líbí a mám k němu hluboký vztah. Jakmile člověk začne s tancem, zapomene na stres a věci kolem a užívá si každý moment tance.

  • Co tanečníci v Česku?

Jsou skvělí :-) Samozřejmě, že každá národnost má svoje klady a zápory, ale v Česku se mi obzvlášť líbí, jakým stylem k tomu lidé přistupují. Jsou plní energie, úsměvu a přistupují k tomu pozitivně a nevzdávají to. Tímto směrem se snažím vést každého svého tanečníka.

  • Co považuješ za svůj největší taneční úspěch?

Těžko říct, ale asi bych řekl, že semifinále v Česko Slovensko má talent a taky Britain's Got Talent v Londýně, to byly největší úspěchy, které jsem měl v televizi. Na druhou stranu být 2 roky absolutním vítězem soutěže Taneční skupina roku bylo něco, na co také nikdy nezapomenu.

  • U nás v CK CAPRO budeš vyučovat Brazilský funk? Na co se zákazníci mají těšit?

Připravte se na zábavu, kterou si nedovedete představit. Brazilský funk je kombinací výborné hudby a zajímavých pohybů, které se dokáže naučit každý z Vás. Brazilský funk ve Vás zanechá spoustu zážitků. Byla to právě Zumba, která se nechala inspirovat Brazilským funkem. Zpevnění a posílení těla Vás rozhodně nemine. Doufám, že potkám co nejvíce lidí abych se s nimi mohl podělit o mojí radost z tance.

Budu se na Vás těšit Allan :-)