13578.jpg

Křížová Bc. Michaela

Specializace:
Pánevní dno, Cvičení pro seniory

Jmenuji se Michaela, miluji život a na svých cestách se na svět ráda jedním okem dívám skrze hledáček fotoaparátu…miluji cestování a kamkoli jdu, mám foťák téměř k ruce přirostlý a co jde, se tak zvěčnit snažím.

Mám ráda komunikaci s lidmi a poznávání nového. Na své cestě životem jsem k sobě nechala přijít Zenový tarot, který umí rozložit pomocí obrázků krásný příběh napsaný pro každého z nás. Do mého života jsem vpustila i koučování, které poměrně často propojuji právě se zmíněným tarotem. Koučování je proces na podporu hledání individuálního procesu řešení a podporu člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není poradce ani trenér, je to ale někdo, kdo společně s klientem hledá řešení.

Poměrně často se mne mnoho klientů ptalo i na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, proto jsem začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu.

Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.