13578.jpg

Křížová Bc. Michaela

Specializace:
Pánevní dno, Cvičení pro seniory
Zájezdy lektora

Jmenuji se Michaela, miluji život a na svých cestách se na svět ráda jedním okem dívám skrze hledáček fotoaparátu…miluji cestování a kamkoli jdu, mám foťák téměř k ruce přirostlý a co jde, se tak zvěčnit snažím.

Mám ráda komunikaci s lidmi a poznávání nového. Na své cestě životem jsem k sobě nechala přijít Zenový tarot, který umí rozložit pomocí obrázků krásný příběh napsaný pro každého z nás. Do mého života jsem vpustila i koučování, které poměrně často propojuji právě se zmíněným tarotem. Koučování je proces na podporu hledání individuálního procesu řešení a podporu člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není poradce ani trenér, je to ale někdo, kdo společně s klientem hledá řešení.

Poměrně často se mne mnoho klientů ptalo i na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, proto jsem začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu.

Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.

Zájezdy lektora

13579.jpg
Fotogalerie

Tajemství pánevního dna s Michaelou Křížovou

Hotel Biokovka

Chorvatsko
Střední Dalmácie
lokalita:
Makarská riviéra - Makarska

Makarská riviéra - Makarska

Makarská riviéra se rozléhá na pobřeží Jaderského moře ve střední Dalmácii. Tento pás je dlouhý kolem 60 kilometrů (od města Omiš po deltu řeky Neretvy) a nachází se pod šťíty masivu Biokovo. Dlouhé oblázkové pláže v kombinaci se slunečným podnebím řadí tuto oblast mezi velmi atraktivní turistické destinace.
Mezi letoviska Makarské riviéry patří i přístavní město Makarska, které je zároveň centrem této oblasti. Makarska se nachází asi 60 km jihovýchodně od Splitu a 140 km severozápadně od Dubrovníku.

Cvičební styly:
Pánevní dno

Pánevní dno

Speciální cviky pro zpevnění pánevního dna - předcházení inkontinence, návrat svalstva po porodu

Zaměření:
Body & Mind (jóga, pilates...), Zdravotní cvičení, rehabilitace
Bc. Michaela Křížová, Anna Krause a další
Lektoři:
Bc. Michaela Křížová
13578.jpg

Bc. Michaela Křížová

Specializace:
  • Pánevní dno
  • Cvičení pro seniory
Více informací
21. - 30.6.2019
Číslo zájezdu:  19HR2BIOKA25
Program B
Doprava: Autobus
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 10 dní 7 nocí

Rychlá objednávka

13579.jpg

Tajemství pánevního dna s Michaelou Křížovou

Hotel Biokovka

21. - 30.6.2019
14 290 
Zavřít Popup