Kloučková Andrea

Specializace:
Strong by Zumba®, BodyFit, Zumba®, Bodystyling
Zájezdy lektora

Jmenuji se Andrea Kloučková a pocházím z Loun. Od útlého dětství aktivně sportuji. Již jako tříletá jsem začala se sportem a celé dětství jsem se věnovala atletickým disciplínám, závodnímu lyžování, okrajově volejbalu. Od 15ti let jsem se závodně začala věnovat tanci v taneční klubu Trend a posléze TK Luna. Ve společenském tanci jsem získala třídu A v latinsko-amerických tancích. Několik let jsem vyučovala v TK Trend (později TK Luna). Když jsem skončila se společenským tancem, potřeba pohybu a sportu mě dovedla k aerobicu a fitness, čemuž jsem se věnovala téměř 13 let. S příchodem nového trendu – Zumby – fitness cvičení založeném na tanci v latinskoamerických rytmech jsem konečně objevila typ sportu, který naprosto splňoval mé představy. Díky mé taneční minulosti bylo přirozené začít aktivně, jako certifikovaný lektor, vést své vlastní hodiny. Jsem členem ZIN (Zumba instruktor network) a SYNC (Strong by Zumba network), vlastním certifikát Fitness trenéra. Jsem zakladatelkou BeFit Louny a Zumba Louny.

Zájezdy lektora

Fotogalerie

Zumba víkend s Andreou Kloučkovou, Niki Šrámkovou a Veru Fišerovou

Orea Resort Sklář Harrachov ****

Česká republika
Krkonoše
lokalita:
Harrachov

Harrachov

Nejznámější turistické a sportovní středisko západních Krkonoš. Harrachov je ideálním místem pro lyžaře, snowboard a běžkaře, golfisty i pěší turisty.

Cvičební styly:
Strong by Zumba®

Strong by Zumba®

Zaměření:
Aerobní, posilovací, formování, Taneční
Andrea Kloučková, Tereza Otipková a další
,
Zumba®

Zumba®

Zumba kombinuje zábavné s efektivním. Používá se latinskoamerická, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoliv kombinovat.

Terezie Kašáková, Andrea Kloučková a další
Lektoři:
Andrea Kloučková

Andrea Kloučková

Specializace:
Více informací
,
Nikol Šrámková

Nikol Šrámková

Specializace:
Více informací
17. - 19.5.2019
Číslo zájezdu:  19CZSKLARA20
Program C
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Délka pobytu: 3 dny 2 noci

Rychlá objednávka

Zumba víkend s Andreou Kloučkovou, Niki Šrámkovou a Veru Fišerovou

Orea Resort Sklář Harrachov ****

17. - 19.5.2019
3 290 
Zavřít Popup