Reportáž z víkendového cvičení z Hotelu Clarion

Lenka Lola Rumianová píše z víkendového pobytu s cvičením v Hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně 18. - 20. 1. 2019

Posílám stručné hlášení z hotelu Clarion, na který jsem se velmi ráda po nějakém čase, opět vrátila. Zjistila jsem, že dostal nový kabát v restauraci a jídelně. I když nemám děti, zaujal mě v jídelně vymezený prostor pro rodiče s malými dětmi včetně malých židliček atd.

Obsluha po všech směrech velmi profesionální a příjemná od recepce, přes wellness až po obsluhu. Jídlo výborné. 

Wellness velmi prostorný, co se týká odpočíváren. Finská sauna rozpálená s venkovním bazénkem, který byl pokrytý tenkou vrstvou zmrzlé vody, protože venku bylo krásných -13 stupňů. No a co se cvičení týká, byli jsme malá, ale nadšená skupinka. Celkem 4 cvičenky, a dokumentačních fotek mám pouze pár, tak se nedivte, protože jsem se soustředila na cvičenky a lekce. Na focení většinou pravidelně zapomenu. :D

V pátek večer jsme začali v 19:00, aby všichni v pořádku a šťastně dojeli a stihli cvičení. První lekce Pilates byla silově dynamická. Jako vždy s možností lehčích variant i těch záhřevnějších. Ráno jsem na probuzení vybrala mobilizace a ty nejlepší Ásany v lekci Yogy, aby se cvičenky připravily na lyže a pěší túru. Odpolední kruhový trénink jsme domluvili po lyžování na přiměřenou formu funkčního tréninku ve variaci HIIT tréninku. V neděli ráno jsme zakončili lekcí Yoga therapy. Pomocí masážních pomůcek jsme odstraňovaly napětí a ztuhlost těla, následně jsme si prodýchaly mobilizace. Nakonec jsme zacvičili pár stabilizačních cviků a na rozloučenou a pěknou nedělní cestu domů, pozdravili slunce.

Lenka Lola Rumianová

Štítky:
  • Ubytování
  • Cvičení
  • Výlety
  • Příspěvky Klientů
  • Česká republika
Zpět