Od 28. 5. 2021 zahajujeme tuzemské zájezdy a Vy se můžete hlásit

Na základě opatření MZCR ze 14.5.2011 se od 24.5. otevírají hotely a je umožněno sportování ve vnitřních prostorách bez ochranných prostředků.

Po nekonečných 8 měsících bylo rozhodnuto o otevření hotelů. Zároveň byly umožněny skupinové lekce - cvičení - ve vnitřních prostorách. Na základě těchto skutečností jsme se rozhodli od 28.5.2021 zahájit sezonu tuzemských zájezdů, na ktteré se můžete přihlásit.

Pobyt v hotelech je s určitými podmínkami, které jsou pro většinu z nás splnitelné. O nich vás budeme včas informovat, čekáme na další změny, které mají být vyhlášeny na konci týdne. Počítáme s tím, že restrikce budou postupně ubývat.

Věříme, že i Vy se těšíte na setkání se svými oblíbenými lektorkami a lektory a že si víkendy užijete i přes jistá omezení. V létě máme mimořádně nachystány i vícedenní a týdenní pobyty pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou cestovat do zahraničí.

Doufáme, že jste uplynulé nepříjemné odbdobí překonali ve zdraví a pokud jste Covid prodělali, tak se žádnými nebo mírnými následky.

Těšíme se na vás

Za kolektiv CK CAPRO

Iveta Zímová a Václav Zíma

Zpět