Na letní sezónu 2019 v novém. Jsme připraveni.

Vážení klienti, s nástupem roku 2019 jsme si pro vás připravili velkou změnu. Protože jsme chtěli, abyste se v našich zájezdech lépe orientovali a vybírali si pohodlně z mnoha zájezdů, tak jsme pro vás nechali vytvořit krásné webové stránky. Stránky s sebou přinášejí mnoho novinek a zajímavých funkcí. V tomto článku bychom vám je rádi představili.

1. Rychlý filtr

Největší změnou je samotný filtr na hlavní stránce, který šetří spoustu času a kliků 😊 Můžete ho rychle využít pro vyhledávání zájezdů a tyto zájezdy dále upřesňovat v přehledu zájezdů.

filtrace zájezdů na nových webových stránkách CK Capro-1
filtrace zájezdů na nových webových stránkách CK Capro-1

2. Zájezdy hned na hlavní stránce Capro.cz

Hned po vstupu na hlavní stránku již uvidíte Last minute zájezdy a Tipy na zájezdy. I zde jsme se snažili, abyste ty nejzajímavější informace měli ihned na dosah.

3. Facebook a Instagram

Abychom vám byli blíže, tak jsme stránky napojili na oblíbené sociální sítě a hned na hlavní stránce můžete vidět nejnovější obsah z Instagramu a Facebooku. Často to mohou být akční nabídky na oblíbené zájezdy nebo představení nových instruktorů, cvičebních stylů nebo samotných zájezdů.

Přidejte se k nám na sociálních sítích a buďte vždy první, kdo se dozví o zajímavých nabídkách!
 

4. Rychlá objednávka

Novinkou jsou tzv. rychlé objednávky, které vám slouží v případě, že nemáte čas nebo chuť vyplňovat dlouhé formuláře. Zanecháte nám kontakt a naši prodejci se vám ozvou a celou objednávku s vámi vyřeší po telefonu.

Rychlé objednávky jsou u každého zájezdu.

Rychlá objednávka CK Capro
Rychlá objednávka CK Capro

5. Krásný design

Velmi jsme se snažili, abyste dostali stránky, u kterých vás bude bavit se po nich pohybovat a číst si zajímavé informace o vašich zájezdech. U lektorů, cvičebních stylů a lokalit máte rychlé náhledy, kde jsou důležité informace a fotky.

Věříme, že budete se stránkami spokojeni. Pokud byste měli nějaké otázky nebo nebudete moci něco nalézt, kontaktujte nás přes e-mail: prodej‌‌M‌‌capro.cz nebo na našem facebookovém profilu.

Budeme se na Vás v roce 2019 těšit na jednom nebo více zájezdech 😊

Zpět